English
Neįgaliesiems
Prisijungti
LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖ
  •  
  • Paieška
Titulinis puslapis ('Alt' + '0', 'Enter')
Svetainės struktūra ('Alt' + 'T', 'Enter')
Siųsti el. laišką ('Alt' + 'M', 'Enter')
Kita kalba ('Alt' + 'L', 'Enter')
Paieška ('Alt' + 'S', 'Enter')
Leidinių katalogas ('Alt' + 'Y', 'Enter')
Klausimai ir atsakymai ('Alt' + 'Q', 'Enter')
Šis puslapis ('Alt' + 'D', 'Enter')
Į puslapio pradžią ('Alt' + 'V', 'Enter')
TEKSTO DYDIS - Didinti šrifto dydį Mažinti šrifto dydį

Įvykiai

Kovo 11-oji – Muitinės muziejuje

Kovo 11 d. (sekmadienį) 10–17 val. kviečiame aplankyti Muitinės muziejų.

Dar nė karto nemačiusiems ekspozicijų Muitinės muziejus bus tikras atradimas. Aplinka čia išties originali – įdomios vitrinos, išradingai išdėstyti eksponatai. Informacija pateikta skaitmeniniuose vaizdo projektoriuose, kompiuteriuose su liečiamaisiais ekranais, transliuojama vietinėse garso sistemose, paslėpta sumaniai įrengtose slaptavietėse, dėl ko muziejaus lankytojai gali ne tik stebėti amžius menančius eksponatus, bet ir patys juos atrasti, pačiupinėti ir net pauostyti...

Smalsiausieji lankytojai gaus specialią užduotį. Jie turės surasti muziejuje paslėptą slaptąjį kontrabandinį krovinį, kurį padės aptikti specialus muziejaus darbuotojų parengtas planas ir tarp eksponatų išslapstytos užuominos.

Sėkmingai suradusius slaptąjį kontrabandinį krovinį muziejaus svečius pakviesime pasivaišinti arbata. Muziejaus lankytojai gali atvykti ir su savo vaišėmis.

Taip pat muziejuje visą dieną galėsite bendrauti su ilgametę kinologo darbo patirtį turinčiu Artūru Zalecku, šiuo metu vedančiu edukacijas Muitinės muziejų lankančioms grupėms. Ne paslaptis, kad į šio charizmatiško šunų dresūros specialisto paskaitas plūsta šimtai lankytojų. Todėl kviečiame pasinaudoti proga ir pabendrauti su A. Zalecku, gauti nemokamų profesionalo konsultacijų bei pamatyti, kaip uoliai dirba jo paties išdresuotas šuo.

Visos Muitinės muziejuje organizuojamos pramogos yra nemokamos, todėl kviečiame atvykti ir susipažinti su muitinės, kontrabandos ir Valstybės istorija.

Jeruzalės g. 25, Vilnius

tel. 8 (5) 279 63 46

 

Informacija atnaujinta 2018-03-09