3 birželio, 2023

Tie, kas augina šunis, turbūt žino, koks svarbus yra tinkamas maistas. Didelė dalis šuns savijautos priklauso nuo jo. Šiandien šuns maisto pasirinkimas yra labai platus, todėl ne vienam gali kilti klausimas, tai kaip išsirinkti tą vieną vienintelį ir kokybišką maistą, kuris duotų pačią didžiausią naudą. Vienas tokių pasirinkimų gali būti Advance šunų maistas. Kodėl jį verta rinktis, papasakosime šiame straipsnyje.

Platus pasirinkimas

Šiandien galima matyti begalės įvairių šunų veislių. Būtų puiku, jeigu jiems visiems tiktų tas pats maistas. Tačiau dažniausiai atskiroms veislėms reikalingas skirtingas ėdalas, nes jiems reikalingos skirtingos maisto medžiagos ir vitaminai. Renkantis Advance šunų maistą būsite tikri, kad atrasite savo šuniui skirtą ėdalą. Taip jis galės maitintis visaverčiu maistu, kuris pritaikytas būtent tai rūšiai. Todėl renkantis tokį ėdalą, visada kreipkite dėmesį, kokiai veislei, rūšiai, spalvai ir panašiai jis yra pritaikytas ir ateityje šuo bus ne tik sveikas, bet ir puikiai atrodys.

Puikus kainos ir kokybės santykis

Norint išlaikyti šunį, jam reikia tikrai nemažai investicijų. Vien jau kailio priežiūra, reguliarūs apsilankymai pas veterinarą gali kainuoti tikrai nemažai. Bet turbūt didžiausią biudžeto dalį atima šunų ėdalas. Kartais gali atrodyti, kad renkantis pigesnį variantą ir didesnį kiekį tokio šuns maisto užteks pakankamai ilgai ir taip bus galima sutaupyti. Tačiau dažnu atveju labai pigus maistas neduoda jokios vertės, todėl jo reikia kur kas daugiau, nei kokybiškesnio maisto. Tad renkantis būtent Advance šunų ėdalą, būsite tikri, kad jo užteks pakankamai ilgai, nes jis yra labai kokybiškas ir maistingas, kas leidžia šuniui duoti po nedidelį kiekį ir maisto dienos norma yra užtektina. Todėl už tokį ėdalą nereikės permokėti, o jūsų šuo bus sveikas ir sotus.

Kokį maistą duodate, taip ir atrodo jūsų šuo

Tikrai esate matę ne vieną variantą, kai net ir vienodos veislės šunys atrodo labai skirtingai. Vienų kailis blizga, matosi, kad jis yra švelnus, lengva jį šukuoti, pati oda nėra papleiskanojusi, akys neaptraiškanojusios ir panašiai. O kita šunų pusė yra tokia, kad kailis nėra blizgus, aplink akis matomos lyg nubėgusios ašaros ir panašiai. Didelė dalis viso to priklauso nuo to, kuo maitinasi šuo. Jeigu jo maistas bus kokybiškas ir pritaikytas būtent jam, tuomet būsite tikri, kad jūsų šuo atrodys tikrai gražiai. Tad renkantis būtent Advance šunų ėdalą, galėsite būti tikri, kad šuns išvaizda bus tikrai pavyzdinė ir sveika.