3 birželio, 2023

Artėjančios gražiosios žiemos šventės į kiekvieno mintis įneša šiek tiek sumaišties, mat mąstome, ką dovanoti vienam ar kitam brangiam žmogui. Labai geras sprendimas bus praktiškos dovanos, o tokių platų pasirinkimą rasite fizinių ar elektroninių parduotuvių buitinių prietaisų kategorijoje. 

Dulkių siurblys robotas

Prieš kurį laiką tai buvo prabangos prekė, o šiandien šie puikūs namų pagalbininkai įperkami daugeliui. Aukštas funkcionalumas ir dovanojamas komfortas tikrai bus įvertinti. Tokia dovana idealiai tiks tiek moteriai, tiek vyrui. Puikų dulkių siurblių robotų pasirinkimą rasite Bite.lt.

Karšto oro gruzdintuvė

Suteikite šansą maisto gaminimui be riebalų! Karšto oro gruzdintuvė bus didelis palengvinimas virtuvėje, ypač tiems, kurie dažnai skuba, gyvena aktyvų gyvenimą, turi mažai laiko maisto gamybai. Neabejokite, ji taps vienu iš daugiausiai naudojamų prietaisų buityje.

Lyginimo sistema

Kokybiška, funkcionali ir tobulai lyginanti lyginimo sistema tikrai bus įvertinta. Ji ne tik padės nepriekaištingai išlyginti rūbus, patalynę ar kitą tekstilę, tačiau drauge ir leis taupyti brangų laiką, kadangi su ja lyginsite kur kas sparčiau nei su įprastu lygintuvu.

Spragėsių aparatas

Kas gi nemėgsta žiūrint mėgiamą filmą pasilepinti gardžiais spragėsiais? Todėl jei ieškote smagios ir drauge nebrangios dovanos, tai spragėsių aparatas tikrai vertas atsidurti po kalėdine eglute.

Kavos aparatas

Jei dovanos gavėjas nepradeda dienos be kavos puodelio ir dar neturi kavos aparato, tuomet dėl dovanos galvos galite nebesukti. Įteikite kavos aparatą ir taip drauge padovanokite progą kavos mylėtojui kada tik panorėjus gardžiuotis neapsakomo skonio kava namuose.

Elektrinis dantų šepetėlis

Tai dovana, kuri bus ir praktiška, ir parodys dovanos gavėjui, jog Jums rūpi jo patogumas bei gera savijauta. Itin sparčiai išpopuliarėję elektriniai dantų šepetėliai dantų valymo rutiną perkelia į kur kas aukštesnį lygmenį!