22 birželio, 2024

Made By Grow – stabilizuotų augalų kompozicijų kūrėjai. Savo darbais užpildė geromis emocijomis jau ne vienus namus ir ofisus. Kodėl stabilizuoti augalai tampa tokie populiarūs tarp įvairių dekoratorių ar interjero specialistų pasirinkimų? Nes tai lyg gamtos įsiliejimas į jūsų erdves, kuriose galbūt trūksta ramybės, o gal tik norisi išskirtinio interjero. Made By Grow kiekvienam klientui siūlo unikalius ir įdomius sprendimus, kurie yra pritaikyti būtent tai erdvei. Kaip šie gamtos elementai interjere papildo mūsų kasdienybę ir kokius jausmus atneša mums?

Made By Grow – gamtos pojūtis ten, kur esate

Visi žinome, kokie malonūs pojūčiai, ramybės ir atgaivos jausmas aplanko esant gamtoje. Kodėl to jausmo neperkėlus ir į namus? Made By Grow stabilizuotų augalų paveikslai padeda sukurti natūralų interjerą, kuris vis dar yra dažnas pasirinkimas įsirenginėjant namus. Net ir modernaus stiliaus namuose yra ieškoma būdų, kaip įsileisti šiek tiek gamtos. Tad Made By Grow kompozicijos, pavyzdžiui, stabilizuotų samanų paveikslai yra puikus sprendimas. Jie gali būti įvairių dydžių ir formų, todėl tinka įvairaus dydžio erdvėms. 

Taip pat Made By Grow stabilizuotom samanom siūlo ir įvairius rėmus, todėl nebūtina apsiriboti tik stačiakampiu ar apskritimu. Kompozicijos gali atlikti nuorodų ofisuose ant sienų paskirtį, iš jų galima sudėlioti logotipą ar įmonės pavadinimą, kas pasitinkant svečius juos tikrai nustebintų. Stabilizuotos samanos yra gana universalus dekoras, todėl tinka visokio tipo patalpose, ar tai būtų pasitarimų kambarys, ar klinikos priimamasis. Made By Grow gali pasiūlyti variantus kiekvienam iš jų. 

Made By Grow privalumai

Stabilizuoti augalai jau savaime turi daugybę privalumų: hipoalerginiai, netraukia vabzdžių, sugeria garsą, nereikia laistyti ar genėti, yra atsparūs ugniai ir dar daugiau. Tačiau vienas pagrindinių Made By Grow pivalumų – unikalūs dizainai ir visiška kūrybinė laisvė. Stabilizuotiems augalams sukurti yra naudojama speciali technologija, kurios dėka natūralūs augalų skysčiai pakeičiami kitu skysčiu. Tai leidžia jiems išlikti nepakitusiems ilgą laiką. Tačiau taip pat leidžia jiems išlikti lankstiems, lengvai pritaikomiems įvairiems rėmams ar formoms. Made By Grow jau daugybę metų dirba šioje srityje, todėl gali pasiūlyti įvairiausių sprendimų – nuo mažų kompozicijų rėmeliuose, kurios tinka kaip dovana, iki didelių žalių sienų, kurios užpildo ir pagyvina visą kamabarį. 

Individualūs užsakymai su Made By Grow

Made By Grow internetinėje svetainėje galite atrasti įvairiausių siūlomų produktų. Tačiau tai nėra viskas, ką jie siūlo. Norint užsisakyti individualią kompoziciją, galite su jais susisiekti telefonu ar internetu. Priklausomai nuo jūsų poreikių bus paruošta tinkama kompozcija su pasirinktais augalais. Kadangi kiekviena erdvė skirtinga, tad ir kompozicijos gali skirtis. Tad kurkite savo unikalų interjerą su stabilizuotais augalais ir Made By Grow.