30 rugsėjo, 2023

Labai dažnai tam tikrus dalykus darant pirmą kartą, pas dažną klaidos nėra išvengiamos. Jeigu kalbėsime apie namų įsirengimą, tai dažniausiai namų remontą daro specialistai, o kambario baldus renkamės patys. Neapgalvojus tam tikrų detalių galima padaryti didesnes ar mažesnes klaidas, kurios vėliau taps nepatogumais ir galiausiai jas reikės taisyti. Kad to išvengti būtų įmanoma, šį straipsnį parengėme tiems, kas šiuo metu ieško naujų miegamojo baldų ir dar nėra apsisprendę dėl tam tikrų dalykų, nes dvejoja, ar nebus padaryta klaida.

Kambario dydžio įvertinimas

Kai kam gali atrodyti, kad net ir labai mažame kambaryje galima sutalpinti labai daug daiktų, jeigu baldų bus daugiau, nei kad leidžia erdvė. Tačiau verta pripažinti, kad per daug užkrautas kambarys tikrai neatrodo gražiai ir tvarkingai ir patiems ilgainiui jis nebus mielas. Todėl miegamojo baldai turėtų būti pritaikyti tokiai erdvei, kokia yra ir daugiau papildomų komodų ar spintelių pirkti nereikėtų. Geriau reikia peržiūrėti daiktus, gal kai kuriuos reikia iš viso pašalinti.

Kiekvieno baldo vieta apgalvota

Tikriausiai ne kartą esate susidūrę su tokia problema, kai vienas baldas trukdo kitam. Kaip pavyzdys gali būti prie lovos per arti pastatyta komoda ir tai neleidžia stalčiui atsidaryti pakankamai daug, todėl sunku pasiimti tam tikrus daiktus. Todėl iš anksto reikia apskaičiuoti, o geriausia žinoti tikslius centimetrus, kiek kiekvienam baldui galima skirti, kad jis netrukdytų šalia esančiam, arba dar blogiau, jums praeiti, arba tiesiog kai negalite patogiai atsisėsti. Kadangi miegamasis yra tikrai einamasis kambarys, kuriame praleidžiame pakankamai daug laiko, todėl viskas turėtų būti suplanuota patogiai ir komfortiškai.

Stiliaus pajautimas

Ši klaida galioja ne vien tik miegamojo kambariui, bet ir visiems kambariams. Tikriausiai ne kartą esate matę neskoningai įrengtą kambarį, kurioje tam tikros detalės nesiderina prie visumos. Nors kai kam gali atrodyti, kad miegamojo kambaryje klaidų pridaryti nelabai įmanoma, tačiau būtent stiliaus klaidos ir gali pakišti koją, nors dažnu atveju, ten baldų nėra per daug. Tad norint palaikyti tinkamą interjerą, stenkitės visus baldus išlaikyti bent jau panašios spalvos, būtų puiku, jeigu ir medžiagos, iš kurių jie yra pagaminti būtų panašios. Jeigu tai yra sunku padaryti, visada rinkitės baldų komplektus. Taip pat kambaryje nereikėtų stengtis įvesti per daug spalvų, nes viskas atrodys margai ir neskoningai.