22 birželio, 2024

Medienos deginimas – tai vienas seniausiu medžio apdirbimo būdų, kurio gimtinė yra tolimoji Japonija. Medienos apdirbimas ugnimi yra vienas labiausiai pasiteisinusių būdų, padedančių užtikrinti medienos, kaip natūralios gamtos dovanos, ilgaamžiškumą, tvirtumą bei, žinoma, tvarumą, kurio reikšmė dabartinei bei ateinančioms kartoms yra itin didelė. Degintos medienos lentas ir dailylentes galima plačiai pritaikyti ir interjere, ir eksterjere, tačiau šiandien dėmesio skirsime terasoms, kurių įrengimui deginta mediena yra bene pats geriausiais pasirinkimas.

Iš degintos medienos lentų pagaminta terasa yra ilgaamžė

Įsirengdami terasas tikimės, kad šis projektas bus ilgaamžis ir ilgus metus be jokių didesnių papildomų investicijų efektyviai atliks savo paskirtį. Pasirinkus degintos medienos lentas terasų įrengimui, ši viltis materializuosis bei virs realybe labai greitai. Tuoj paaiškinsime kodėl. Visų pirma, ilgaamžė terasa turi būti montuojama iš ilgaamžių medžiagų, o degintos medienos lentos yra būtent tokios. Šių lentų ilgaamžiškumas yra sąlygotas medienos apdirbimo būdo, kuris „užrakina“ gerąsias medienos savybes, užkerta kelią tokiems natūraliems medienos irimo procesams, kaip puvimas, neleidžia veistis jokioms medieną ardančioms grybelinėms infekcijoms ar mediena mintantiems kenkėjams. Lentos, apdirbtos ugnimi, yra atsparios įmirkimui bei neigiamam poveikiui, kurį gali sąlygoti krituliai, temperatūros pokyčiai ir kiti atmosferos veiksniai. Panaudojus degintos medienos lentas terasoms, Jums tikrai nereikės jaudintis, kad jos suskilinės, nes joms tai visiškai nėra būdinga.

Iš degintos medienos lentų pagaminta terasa yra išskirtinė

Ne tik terasos ilgaamžiškumas yra svarbus veiksnys, renkantis degintą medieną šiam statiniui. Ne ką mažiau svarbu ir tai, kaip terasa atrodys ją „surentus“. Degintos medienos lentos yra tobulas pasirinkimas, kai norima elegantiškos, gražios ir įspūdingai atrodančios terasos, kuri tobulai dera prie aplinkos bei kartu su gyvenamuoju namu ar kitais teritorijoje esančiais statiniais sukuria vieningą harmoniją. Tiesa, būtina paminėti, kad įsirengus degintos medienos terasas tikrai neatsiginsite smalsuolių žvilgsnių ir pagyrimų antplūdžio, bet tai juk visai smagu!

Iš degintos medienos lentų pagaminta terasa yra praktiška

Terasos, pagamintos iš degintos medienos lentų, yra tikrai praktiškos. Jų priežiūrai praktiškai nereikia skirti jokio dėmesio, išskyrus įprastą tvarkos palaikymą. Degintos medienos terasų lentų paviršius nėra tepus, todėl „nenukentės“ nei joje esantys daiktai, nei vaikų, mėgstančių žaisti ant grindų, rūbai. Kaip jau buvo minėta, degintos medienos lentos yra nedegios, todėl net ir užmiršus užpūsti žvakes, kurios vasaros naktį taip pagyvina atmosferą, didžiulių nuostolių bus galimybė išvengti. Žinoma, laužų kūrenti terasose iš degintos medienos lentų tikrai nesiūlome, bet to juk ir nereikia.

Iš degintos medienos lentų pagaminta terasa yra ekologiška ir tvari

Ekologija ir tvarumas yra ypač aktualios temos, kalbant apie mūsų pačių ateitį ir sveikatą. Terasos iš degintos medienos lentų leidžia mums patiems prisidėti prie švaresnės aplinkos bei užtikrinti, kad mūsų aplinkoje nebus aplinkai bei sveikatai kenksmingų medžiagų. Daug kas suabejoja degintos medienos lentų ekologiškumu, išgirdę, kad šios lentos baigiamajame gamybos procese yra alyvuojamos. Atsakingai galime patikinti, kad jų alyvavimui yra naudojama tik natūrali alyva, todėl lentų ekologiškumas nenukenčia. Norėdami daugiau sužinoti apie degintos medienos lentas terasoms, jų gamybos eigą bei ekologiškumo standartus, sekite pateiktą nuorodą: https://sugibanwood.com/deginta-mediena-terasai/.