22 birželio, 2024

Rankų dezinfekavimo priemonė yra skystas mišinys, kurio sudėtyje paprastai yra alkoholio, naikinančio mikrobus. Jis specialiai sukurtas tam, kad apsaugotų rankas nuo mikrobų ar užkrečiamųjų mikrobų, kurie gali užkrėsti organizmą ir sukelti ligas.

Yra ir kitokių dezinfekavimo priemonių, pavyzdžiui, valymui naudojama šiluma ir kt. Svarbu pažymėti, kad įvairios dezinfekavimo priemonių formos yra unikalios savo būdais ir negali būti taikomos visais atvejais.

Dezinfekcinės priemonės

Cheminės medžiagos naudojamos bakterijoms ar mikrobams, kurių gali būti ne tik ant žmogaus kūno, bet ir ant kitų daiktų, pavyzdžiui, drabužių, maisto, vandens, namų apyvokos baldų ir pan. naikinti.

Šis dezinfekcijos procesas padeda atsikratyti kenksmingų mikrobų naudojant chemines medžiagas, kurios skiedžiamos vandeniu arba kai kurių kitų rūšių skiedikliais. Šios cheminės medžiagos yra nekenksmingos žmogaus organizmui.

Sterilizatoriai

Tai karščio, kaip sanitarijos būdo, naudojimas valymui. Svarbu pažymėti, kad įvairios sanitarijos praktikos formos yra unikalios savo būdais ir negali būti taikomos visais atvejais įskaitant: sterlizavimo įrankiai, sterilizavimo vokai ir kt.

Sanitarija ir SPA

Sanitarija, t. y. tinkama higiena, SPA centruose neturėtų būti pasirenkama, priešingai, ji turėtų būti privaloma! Potencialiems klientams paprastai sunku nekreipti dėmesio į neįprastus, bet išpūstus pranešimus apie su bakterijomis susijusias ligas, kurias sukėlė nešvari SPA aplinka.

Gali atrodyti, kad sunku kasdien išlaikyti visą SPA centrą nepriekaištingai švarų. Tačiau tai neginčytinas gero SPA veiklos aspektas. Privalote turėti aiškius protokolus ir visi turi nuolat laikytis tų pačių gairių.

Ieškokite geriausių valymo priemonių.

Ieškokite geriausių dezinfekavimo, dezinfekavimo ir sterilizacijos priemonių, kurias galite įsigyti. Tačiau tai nereiškia, kad turėtumėte įsigyti nereikalingų valymo priemonių, tačiau tikrai turite rasti tinkamiausią valymo priemonę kiekvienam jūsų saloname naudojamam įrankiui, įrangai ir įrenginiui.

Tai svarbu, nes valymo priemonės yra specialiai gaminamos unikaliems tikslams, kad būtų pasiekti optimalūs valymo rezultatai. Įsitikinkite, kad tiek jūs, tiek jūsų komanda turi išsamių žinių apie visus dezinfekavimo elementus, kartu laikydamiesi EPA standartų, kurie turėtų būti naudojami kovojant su COVID 19, įskaitant skirtumus tarp dezinfekavimo, dezinfekavimo, sterilizavimo ir valymo.