26 vasario, 2024

Gimtadienis, vardadienis, Mamos diena, Tėčio diena, tai – tik nedidelė dalis progų, kurioms artėjant, ieškome dovanų brangiems žmonėms. Įdomu tai, kad ieškodami dovanų, žmonės kelia ypač įvairius reikalavimus. Dažnai atsižvelgiama į tai, kokia šventė laukia ar į dovaną gausiančio asmens pomėgius. Tačiau yra ir dar vienas kriterijus – vis daugiau ir daugiau žmonių nori įteikti dovaną, kurią suteikia gamta. Tad, jei savo brangiausiems ieškote dovanos iš gamtos, pats metas pasinaudoti šiomis idėjomis.

Kanapių aliejus – nuostabi gamtos dovana kiekvienam. Kanapės gali augti visur, kur tinkamos sąlygos grūdinių kultūrų augimui ir yra puiki buveinė įvairioms gyvūnų rūšims. Na, o, mums, žmonėms, kanapių nauda taip pat yra labai didelė. Kanapių aliejus ne tik gerina nuotaiką bei suteikia žvalumo, bet ir taip pat pagerina miego kokybę, mažina įvairių ligų tikimybę. Tačiau ir tai – dar ne viskas: šiame aliejuje yra ypač daug vitaminų bei mineralų, todėl jis yra puikus pasirinkimas visiems, kurie imunitetą nori stiprinti natūraliomis priemonėmis. Kanapių aliejus taip pat turtingas baltymais ir skaidulomis. CBD parduotuvė – laukia kiekvieno, norinčio įsigyti aukščiausios kokybės kanapių aliejaus.

Eterinių aliejų rinkinys – dar viena puiki gamtos dovana. Kaip žinia, eteriniai aliejai ypač teigiamai veikia žmogaus savijautą. Štai, pavyzdžiui, levandų eterinis aliejus padeda atsipalaiduoti bei ramina, citrinų, apelsinų, citrinų bei mandarnių eteriniai aliejai – suteikia energijos ir žvalumo, eukalipto, pušų eteriniai aliejai – valo orą, naikina bakterijas bei virusus, lengvina kvėpavimą. Tad eterinių aliejų dovanojimas reiškia ramybės, atsipalaidavimo arba priešingai – žvalumo ir energijos dovanojimą brangiems žmonėms.

Prieskoninės žolelės – dar viena gamtos dovana. Tad, prieskonių žolelių rinkinys – dar viena idėja, kuria verta pasinaudoti. Belieka tik pridurti, kad prieskoninės žolelės teigiamai veikia mūsų organizmą: štai, pavyzdžiui, peletrūnas pasižymi antioksiduojančiomis savybėmis, todėl padeda organizmui atsinaujinti; raudonėlis gerina virškinimą, krapai – mažina kosulį, bazilikas pasižymi antiseptinėmis savybėmis.

Jei ieškote dovanos iš gamtos, dar viena puiki idėja yra arbatžolių rinkinys. Verta akcentuoti, kad skirtingos arbatžolės mūsų organizmus gali veikti skirtingai, tačiau neabejotinai – neša naudą. Štai, pavyzdžiui, ramunėlės veikia raminančiai ir padeda atsipalaiduoti, tokiu pat poveikiu pasižymi ir levandų arbata; mėtų, eukaliptų, pipirmėčių arbatos bus puikus pasirinkimas jaučiant pirmuosius peršalimo požymius, na, o medetkos, aviečių lapų arbatos vertingos dėl antiuždegiminių savybių.

Taigi, kaip matyti, gamta mums suteikia daug nuostabių pasirinkimų, švelniai puoselėjančių sveikatą. Taigi, jei norite sau svarbius bei brangius žmones pradžiuginti dovanomis iš gamtos, tai kanapių aliejus, eterinių aliejų rinkinys, prieskoninių žolelių rinkinys ar arbatžolių rinkinys yra puikios idėjos, tiksiančios bet kokia proga – tiek atėjus vardadieniui, tiek gimtadieniui, tiek Mamos dienai, tiek Tėvo dienai ir t.t. Tad dovanokite geresnę savijautą bei gamtos turtus.