1 gruodžio, 2023

Dar visai neseniai įvairioms estetinėms procedūroms, injekcijoms bei plastinėms operacijoms ryždavosi tik patys drąsiausi. Šiais laikais situacija visiškai kitokia. Jaunystę grąžinančios bei figūrą dailinančios estetinės procedūros ir grožio labui pasitarnaujančios injekcijos yra savaime suprantami ritualai, kuriuos reguliariai atlieka ne tik kiekviena savo išvaizdą puoselėjanti moteris, bet ir santūrūs bei solidūs vyrai. Tačiau net ir šiais, tolerancija bei išskirtine estetinės medicinos pažanga džiuginančiais laikais, išlieka keletas temų, kurios daugeliui vis dar yra tabu. Vieša paslaptis, jog tikrai yra nemažai žmonių, kurie susiduria su problemomis susijusiomis su intymiomis kūno dalimis ar odos pertekliumi tam tikrose kūno dalyse. Šios natūralios problemos kiekvienam žmogui sukelia savotišką gėdos jausmą. O šis jausmas ir yra pagrindinė priežastis, dėl kurios žmonės vengia kalbėti apie tokio pobūdžio bėdas, o juolab kreiptis į specialistus ir bandyti jas išspręsti. Visgi būtina paminėti, jog pasitelkiant į pagalbą pažangias estetines procedūras, šias problemas galima nesudėtingai pašalinti ir labai greitai užmiršti.

Procedūra subtiliai išsprendžianti intymiausias problemas

Nors lytinės lūpos yra savaime supranta kūno dalis, kuria gali didžiuotis kiekviena moteris, tačiau apie šių intymių kūno dalių problemas viešai kalbėti yra linkusi toli gražu ne kiekviena. Tikrai nemaža dalis dailiosios lyties atstovių turi padidėjusias, asimetriškas mažąsias lytines lūpas. Kartais šią aplinkybę įtakoja genetika ar natūralūs amžiaus pokyčiai, o kartais akivaizdus mažųjų lytinių lūpų padidėjimas pastebimas po gimdymo ar po tam tikros traumos. Pasitaiko atvejų, kuomet lytinių lūpų pokyčiai moteriai nesukelia jokio diskomforto ir leidžia mėgautis įprastu gyvenimu, tačiau dažniausiai lytinių lūpų padidėjimą lydi tam tikros problemos. Diskomforto pojūtis sportuojant ar dėvint aptemtus drabužius, sumažėjusi savivertė ir pašlijęs intymus gyvenimas – nemalonios pasekmės, kurias dažnai įtakoja pakitusi bei padidėjusi lytinių lūpų forma. Lytinių lūpų korekcija – estetinė procedūra, kurios pagalba galima nesudėtingai pašalinti šias intymias problemas. Lytinių lūpų operacijos metu ne tik efektyviai sumažinamos mažosios lytinės lūpos, bet ir suteikiamas ilgalaikis teigiamas pokytis, kuris leidžia pamiršti šią problemą ir vėl mėgautis nepriekaištinga gyvenimo kokybe.

Pilvo plastika – veiksminga stangraus kūno materija

Neseniai pagimdžiusios moterys ar žmonės, kurie numetė nemažai svorio dažnai susiduria su tam tikrais neigiamais pokyčiais pilvo srityje. Nepageidaujamas riebalinis sluoksnis, atsiradusios strijos, neestetiškai atrodantis odos perteklius pilvo apačioje – pagrindinės problemos, kurios neabejotinai įtakoja psichologinį diskomfortą ir skatina užsirašyti į sporto klubą ar maskuoti šiuos trūkumus platesnio kirpimo drabužiais. Visgi nei platesni rūbai nei sporto treniruotės šių problemų tikrai neišsprendžia. Pilvo plastika, dar kitaip vadinama abdominoplastika –išties patikimas ir veiksmingas metodas, kuris tikrai padės atsikratyti nepageidaujamo, neestetiškai atrodančio riebalinio sluoksnio bei odos pertekliaus pilvo srityje. Po šios procedūros džiaugsitės ne tik ilgalaikiais estetiniais, bet ir psichologiniais pokyčiais, kurie suteiks daugiau pasitikėjimo savimi ir leis mėgautis pilnaverčiu gyvenimu. Daugiau informacijos apie pilvo plastikos procedūrą rasite čia: https://grozioakademija.lt/paslauga/pilvo-plastika/

Patys to dažniausiai nepastebime, tačiau neigiami išvaizdos pokyčiai ilgainiui įtakoja įvairias psichologines problemas. Tad, jeigu susiduriate su tam tikrų kūno dalių kaita, kuri jūsų netenkinta, nelaikykite to paslaptyje, o tiesiog kreipkitės į estetinės medicinos specialistus ir nedelsiant pašalinkite šią problemą.