3 birželio, 2023

Jeigu yra sudaroma galimybė rinktis maistą iš kelių variantų, tai visada rinksimės ne tik pagal skonį, bet ir išvaizdą. Dažniausiai pagal išvaizdą galime rinktis makaronus, nes jie yra skirtingų formų ir net yra susidarytas toks įvaizdis, kad skirtingos makaronų rūšys duoda visai kitokį skonį, nors jie gaminami lygiai taip pat. Tad šis straipsnis ir parengtas tam, kad galėtumėte susipažinti su skirtingomis makaronų rūšimis ir formomis ir galėdami rinktis, nuspręsite, kas jums tinka labiausiai.

Trumpieji itališki makaronai

Trumpi itališki makaronai yra gana populiarūs ir dažniausiai pasirenkami, nes juos yra žymiai paprasčiau valgyti, jie kuo puikiausiai telpa į vieną kąsnį, todėl valgant yra mažesnė tikimybė išsitepti. O tokių makaronų pasirinkimas yra tikrai labai platus, todėl galime garantuoti, kad kiekvienas gali išsirinkti savo mėgstamiausią rūšį. Taip pat makaronus galima rinktis ir pagal tai, kokį patiekalą gaminsite, tai yra koks padažas bus, nes labai dažnai skirtingi makaronai yra pritaikyti prie tam tikro patiekalo. Bet šios taisyklės tikrai nėra būtina laikytis, nes kad ir kokius makaronus pasirinksite, patiekalas bus skanus. Tad trumpiesiems makaronams galima priskirti štai šias rūšis: Penne, Fusilli ir kitus trumpus makaronus.

Ilgieji itališki makaronai

Tai dar viena plati makaronų kategoriją, kurią sudaro tikrai nemažai skirtingų makaronų rūšių. Tikriausiai viena populiariausia rūšis yra Spaghetti. Juos labai mėgsta valgyti vaikai, nes tai gali būti tarsi skani žaidimo forma. Taip pat prie ilgų makaronų kategorijos galima priskirti ir Linguine makaronus. Jie yra platesni, lyginant su Spaghetti makaronais, tad ant jų padažo visada bus daugiau. Gurmaniški produktai puikiai tinka su įvairiais makaronais ir, galima sakyti, kad tokio tipo maistas yra labai populiarus, tad tikrai nereikia galvoti, kad iš makaronų gaminami patiekalai gali būti valgomi tik namuose, nes jie yra paprasti. Iš jų galima pagaminti tokius patiekalus, kad kuo puikiausiai jie gali tikti ir aukščiausios rūšies restoranuose.

Kiti itališki makaronai

Dar viena itališkų makaronų rūšis gali būti nestandartiniai makaronai. Nors jų yra kur kas mažiau, tačiau jie nieko negali nusileisti anksčiau išvardintoms makaronų rūšims. Viena tokių rūšių gali būti Farfalle makaronai. Jie yra kaspinėlių formos, tad juos ypač mėgsta vaikai. Tad jeigu ir jūsų vaikas nieko nevalgo, galite pamėginti paruošti tam tikrą patiekalą pasirenkant šią makaronų rūšį ir iš karto pamatysite, kai lėkštėje nebeliks nei vieno makarono. Taip pat prie šios rūšies galima priskirti ir kitus nestandartinės formos makaronus, kuriuos sunku pritaikyti prie vienos ar kitos rūšies.