18 balandžio, 2024

Turbūt pastebėjote, kad šlepetės yra viena svarbiausių avalynių. Po alinančios darbo dienos šlepetės gelbėja mūsų pavargusias kojas. Ypatingai vasaros metu šis avalynės tipas yra nepakeičiamas. Tad kaip išsirinkti tobulas šlepetes? Internetinė batų parduotuvė gali jums padėti: šimtai skirtingų avalynės modelių vienoje vietoje.

Moteriškos šlepetės – tai naminiai batai, kuriuose praleidžiame nemažą savo laisvo laiko dalį. Tai batai, kuriuos avime atsikėlę ryte ir iškart grįžę namo po sunkios darbo dienos. Dėl šios priežasties labai svarbu, kad šlepetės būtų patogios ir suteiktų komfortą vaikščiojant.

Išsirinkti tinkamas šlepetes svarbu ne tik dėl mūsų patogumo, bet ir dėl sveikatos. Sveikatos specialistai pataria pacientams rinktis geros kokybės avalynę. Tinkamai parinktos šlepetės suteikia naudos ne tik pėdoms, bet ir keliams, klubams bei nugarai, suteikdamos amortizaciją visam mūsų kūnui. Taigi šlepetės moterims, vyrams ir vaikams turėtų būti kokybiškos bei patogios.

Kokio dydžio šlepetes pasirinkti?

Priešingai nei perkant sportbačius ar žygio batus, pirkdami šlepetes turėtume vadovautis tiksliu savo pėdų dydžiu. Tačiau verta atsižvelgti į tai, kad dydžio žymėjimas gali skirtis priklausomai nuo gamintojo. Dėl šios priežasties prieš pirkdami būtinai atkreipkite dėmesį į vidpadį.

Savo pėdą galite išsimatuoti specialiu įrankiu pėdų ilgiui matuoti arba senuoju būdu, apibrėžiant pėdą baltame popieriaus lape ir gautą kontūrą išmatuojant.

Kokios medžiagos šlepetes rinktis?

Šlepetės gaminamos iš įvairių medžiagų. Žinoma, geriausia pirkti tokias, kurios yra patogios mūsų kojoms ir užtikrina pakankamą komfortą. Šlepetes verta rinktis iš natūralių medžiagų, nors kaina gali atrodyti kiek didesnė, tačiau tai garantuoja gaminio ilgaamžiškumą. Dėl šios priežasties vienos geriausių medžiagų šlepetėms yra:

  • oda – šlepetės iš natūralios odos yra labai patvarios, užtikrina pakankamą oro cirkuliaciją ir leidžia pėdai kvėpuoti.
  • medvilnė ir zomša – tai populiariausios medžiagos šlepečių gamybai, tačiau iš jų pagamintos šlepetės dažnai yra skirtos tik namams.