26 vasario, 2024

Automobilių nuoma Lietuvoje yra gana plačiai išvystyta, tad kai jums reikia transporto priemonės – dažniausiai nebus sunku rasti tokią, kuri patenkina lūkesčius iki mažiausių smulkmenų. Svarbiausia yra ieškoti detaliai, taip pat, būtinai tartis su tais, kurie teikia paslaugas legaliai. Įsiskaitykite kuo detaliau į sutarties sąlygas ir raskite tai, ko reikia Jūsų kelionių saugumui bei patogumui.

Džiugu, kad ilgalaikė automobilio nuoma yra tokia plati ir daugeliui prieinama paslauga. Svarbiausia yra netikėti mitais, kurie gali trukdyti suprasti šios paslaugos kokybę.

Aptarsime dažniausiai minimus mitus, kurie gali trukdyti suprasti – kodėl automobilių nuoma yra tokia gera paslauga ir net gali būti pasirenkama vietoje nuosavos lizinginės mašinos.

Mitas, kad paslauga yra labai brangi

Paslaugos kainos yra labai įvairios, kadangi tai daugiausia lemia tai – kokią mašiną nuspręsite rinktis. Tačiau faktas, kad ne tik Lietuvoje, tačiau ir konkrečiai Vilniuje yra labai daug punktų, kurie siūlo ilgalaikę automobilio nuomą. O kuo daugiau konkurencijos – tuo labiau mažinamos kainos. Jas galite rasti internete, tad patogiai bei greitai įvertinsite – ar galimybės patenkina poreikius, ar ne.

Mitas, kad teikiama su labai daug atsakomybę keliančių sąlygų

Kai kurie žmonės galvoja, kad ilgalaikė automobilio nuoma paslaugos gavėjus priverčia priimti labai daug atsakomybės. Tai nėra visiškai tiesa, kadangi nuomojamos mašinos yra dažniausiai draudžiamos KASKO. Žinoma, tam tikra atsakomybė bus, kadangi nenorima, kad mašinos būtų nuomojamos siekiant lenktyniauti ar panašiai. Tačiau dažniausiai pati atsakomybė ne tokia didelė kaip daugelis galvoja.

Mitas, kad siūlomos mašinos yra seno modelio

Dažniausiai nuomos punktuose yra siūlomos naujesnio modelio mašinos, kurios ne tik važiuoja ekonomiškiau, tačiau taip pat ir ekologiškiau. Štai šiuo metu labai dažnai yra nuomojami elektromobiliai. Įpirkti daugeliui žmonių yra per brangu, tad nuoma tampa puikia galimybe kasdien įveikti atstumus be jokio vargo.

Mitas, kad neapsimoka nuomoti

Ilgalaikė automobilio nuoma dažniausiai apsimoka visomis prasmėmis. Ne tik tiems, kurie nori naujesnių mašinų, tačiau taip pat ir tiems, kurie renkasi ekologiją. Svarbiausia rasti gerą nuomos punktą, kuris teikia paslaugas legaliai ir tokiu atveju Jūsų poreikiai tikrai bus patenkinami visomis prasmėmis.

Mitas, kad paslauga siūloma tik Vilniuje

Ne tik Vilniuje, tačiau dažniausiai sostinėje pasiūla yra pati plačiausia. O tai yra gerai, kadangi didėja tikimybė, kad kiekvienas ras tokią mašiną, kokia jam labiausiai tinka ir nuomosis tokiomis sąlygomis, kurios atrodo pačios prieinamiausios.

Renkantis mašiną visada siūlome tartis su specialistais, kurie teikia nuomos paslaugas. Kai tikslai išsakote savo poreikius – dažniausiai gaunate daug patarimų, kurie gali padėti greičiau rasti tai, ko Jums reikia, taip pat būtina domėtis sutarties sąlygomis. Tai yra esminis garantas, kad paslauga bus tokia, kokios Jums reikia.