1 gruodžio, 2023

Wooden study table evolvekart

Dažų pasirinkimas baldams yra ganėtinai svarbus, nes tai priklauso nuo medžio tipo ir kokio rezultato jūs norėsite. Tad neskubėkite pirkti dažų, nepagalvojęs ar pasitaręs su konsultantu.

Mokėjimas dažyti medinius baldus yra naudingas įgūdis, kuris gali padėti seniems baldams įkvėpti naujos gyvybės. Nesvarbu, ar norite atnaujinti šeimos palikimą, pakeisti savo namų baldus ir tuo pačiu atšviežinti interjerą, ar norite atgaivinti naudotą baldą, medinius baldus nudažyti paprasta. Dažytų baldų idėjų yra begalė, tačiau procesas labai skiriasi nuo medžio apdailos dažymo jūsų namuose. Pasiruošimas yra labai svarbus norint užtikrinti ilgalaikę ir nepriekaištingą apdailą, todėl sprendžiant baldų projektą reikia kantrybės ir tvirtos rankos. Jei procesas bus skubotas, rizikuojate sugadinti kūrinį – to, ko tikitės, kad išvengsite.

Norint sužinoti, kaip dažyti medinius baldus, galima rinktis iš daugybės skirtingų dažų

Jūsų pasirinkimas daugiausia priklausys nuo išvaizdos, kurią norite pasiekti, tačiau taip pat priklausys nuo to, ar su dažais kartu naudojate  gruntą ir sandariklį, ar ieškote „viskas viename“ gaminio. Taip pat apsvarstykite galimybę pasirinkti ekologiškus dažus, kad jūsų projektas būtų draugiškas planetai.

Kreidiniai dažai yra labiausiai paplitęs medinių baldų dažų pasirinkimas ir gavo savo pavadinimą dėl prabangios kreidos apdailos. Tai universalūs dažai, tinkantys beveik bet kokiam paviršiui, nereikia gruntuoti ar šlifuoti. Tai toks pasirinkimas, kuris puikiai dengiasi ir gražiai atrodo ant baldo dažams išdžiūvus, taip pat kreidiniai dažai nepalieka ruožų ar kitų dėmių.

Mineraliniai dažai yra pagaminti iš mineralinių pigmentų, sujungtų su rišikliu, paprastai akrilo derva. Skirtingai nuo mineralinių ir kreidos dažų, kuriuos reikia užsandarinti vašku arba laku, kad nesusigertų riebalai ar drėgmė, mineraliniai dažai yra atsparūs vandeniui ir plaunami kaip kiaušinio lukšto ar satino dažai.

Lateksiniai dažai greitai tampa mėgstamiausiais baldų restauravimui.  Tradiciniai lateksinių miltelių dažai išgauna apdailą, kuri yra lygi grūdėtumui ir nesukelia potėpių. Puikiai galima naudoti įprastus satininius ar purškiamus dažus ant baldų, jei norite šiuolaikiškos, glotnios, visą dengiantį dažų dangos, jei tik gerai juos paruošite!