16 liepos, 2024

Turbūt kiekvienas šuns šeimininkas galėtų valandų valandas kalbėti apie tai, koks yra geras jo augintinis. Mums visiems savi augintiniai yra patys geriausi, todėl nieko nuostabaus, kad kartais norisi palepinti savo keturkojį šeimos narį. Būtų sunku rasti šunį, kuris nemėgsta jokių skanėstų, tačiau nereikėtų pamiršti, kad šunims skirti skanėstai yra labai kaloringi, todėl juos vertėtų duoti tik ypatingais atvejais. Taigi, kada galima palepinti savo augintinį išskirtiniais gardžiais kąsneliais?

Dresūros pamokos

Jei mokote šunį naujų dalykų, išsiversti be skanėstų bus tikrai sunku. Svarbu žinoti, kad kuo labiau šuo norės jūsų turimų skanėstų, tuo aukštesnė bus šuns motyvacija mokytis komandų. Nors dresūros pamokos galimos ir su įprastu šuns maistu, tačiau tuomet, jei norite pasiekti tikrai gerų rezultatų, turėtumėte rinktis tikrai vertingas motyvacines priemones.

Ryšio stiprinimas

Jei norite sustiprinti ryšį su savo šunimi, tą galite padaryti karts nuo karto palepindami augintinį skanėstais. Pasiimkite gardžių kąsnelių eidami pasivaikščioti ir apdovanokite šunį tada, kai jis to mažiausiai tikėsis. Patikėkite: tai šuniui tikrai padarys puikų įspūdį!

Įvairių ligų prevencija

Taip pat galima rinktis ir tokius skanėstus, kurie padeda užkirsti kelią įvairioms ligoms. Pavyzdžiui, internetinėje svetainėje https://evet.lt/category/maistas-sunims?maisto-rusis3=skanestai galite įsigyti skanėstų šunų burnos higienos palaikymui ir kitų sveikatos problemų prevencijai. Čia yra siūlomi tik aukščiausios kokybės produktai, todėl galite būti ramūs, kad skanėstai jūsų augintiniui tikrai nepakenks.