26 vasario, 2024

Šiais laikais neverta skubėti pirkti automobilį, nes jo praeities istorija gali būti nedžiuginanti. VIN patikra leidžia mums sužinoti daugiau informacijos, apie mūsų norimą transporto priemonę. Važiuoti į kitą miestą gali būti tiesiog laiko švaistymas, jeigu automobilis turi blogą praeities istoriją. Ar žinojote, kad nuotoliniu būdu, galite gauti informaciją apie automobilį? Pirmiausia jums reikėtų užsisakyti ataskaitą, o ataskaitai yra reikalingas transporto priemonės identifikacinis kodas.

Kaip galima pasitikrinti automobilį?

Kaip ir minėjome, patogiausia automobilį tikrintis iš namų, jeigu jis yra nutolęs nuo jūsų per 50 kilometrų.

  1. Jeigu skelbime nėra nurodytas VIN kodas, tuomet galite pasiskambinti pardavėjui ir jo paprašyti, kad jums padiktuotų arba atsiųstų VIN kodą žinute. Pasitikrinę iš namų, jūs žinosite, ar verta vykti automobilio žiūrėti. Gali pasitaikyti tokių atvejų, kad automobiliai gali būti su atsuktomis ridomis arba daužti, todėl siūlome vengti tokių automobilio pirkimo
  2. Taip pat galite pasitikrinti automobilį ir atvykus prie jo. Apsižiūrėkite automobilį, o jeigu jis jums patinka, tuomet siūlome užsisakyti ataskaitą. Būtinai atkreipkite dėmesį į patirtas avarijas ir detaliai apžiūrėkite tas vietas.

Nežinau kaip pirkti ataskaita

Norint užsisakyti ataskaitą apie transporto priemonę, jums reikėtų užeiti į internetinį puslapį: Vinpatikra24.lt. Vos tik atsidarys internetinis puslapis, jūs pamatysite laukelį su užrašu ,,Įveskite VIN kodą…“. Tame laukelyje įveskite identifikacinį kodą ir atlikite apmokėjimą. Ataskaita dažniausiai yra sugeneruojama per kelias minutes.

Kokią naudą gausiu iš ataskaitos?

Patirtos avarijos – automobiliai dažnai yra atvaromi iš kitų šalių, preliminariai aptvarkomi ir tuomet pardavinėjami, kad uždirbti daugiau. Todėl ataskaitoje jūs matysite patirtas avarijas, kokios kėbulo dalys nukentėjo, kada avarija buvo patirta ir kokia žala buvo įvertinta.

Matysite ar automobilis nėra paieškomas – nepamirškite ir tokių atvejų, kuomet pardavinėjami vogti automobiliai. Taip būna retai, tačiau pasitaiko. Ataskaita patikrins viso pasaulio paieškos bazes ir informuos ar automobilis nėra paieškomas.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį suteikia daugybę naudingos informacijos asmenims, kurie ruošiasi pirkti naudotą transporto priemonę. Siūlome nepagailėti keliolikos eurų ir taip įsitikinti, kad automobilis yra vertas pinigų.