18 gegužės, 2024

Etikečių meno kūrinių paruošimas spausdinimui yra gana lengvas procesas, ypač kai jūsų įmonė dirba su modernia technika. Norėdami paversti gaminio etiketes tokia patrauklia pakuote, kuri patrauktų klientų akis, turite atlikti kelis greitus veiksmus. Vadovaudamiesi šiais patarimais, be jokio papildomo vargo galite perkelti savo dizainą nuo koncepcijos iki fizinės etiketės.

Būtinai peržiūrėkite sumaketuotus šablonus. Prieš siųsdami failus spausdinti ant pasirinktų etikečių, įsitikinkite, kad juose nėra dizaino problemų, ar tekste nėra rašybos klaidų. Prasidėjus parengiamojo spaudimo procesui, taikomi papildomi mokesčiai, susiję su bet kokio dizaino pakeitimu. Geriausia atidžiai ir pakartotinai peržiūrėti vaizdus gerokai anksčiau, nei tai tampa aktualu. Pasirinkite formatą ir skiriamąją gebą. Etikečių meno kūriniai turėtų būti eksportuojami kaip .ai, .pdf, .psd, .eps, .jpeg arba .tiff. Norėdami sukurti šiuos failus, galite naudoti „Adobe Illustrator“, „Photoshop“, „Acrobat“ arba „InDesign“, o pirmenybė teikiama vietiniams .ai, .psd arba .pdf formatams. Kai eksportuojate meno kūrinius, jo skiriamoji geba turi būti bent 300 DPI. Failų suspaudimas į .zip, .sit ar kitus panašius formatus padės juos įkelti – iš tokios didelės raiškos vaizdų galima padaryti labai didelius failus.

Tinkami šriftai ir spalvos. Visi šriftai turi būti konvertuoti į kontūrus, kad spausdintuvo gale nebūtų problemų dėl trūkstamų šriftų failų. Pirmenybė teikiama vektorinei grafikai, o ne rastrinei grafikai. Kai grafika yra vektorinio formato, spalvos yra vientisos ir sugeneruotos matematiškai, todėl galima tiksliai atkurti. „Lightning Labels“ spausdina CMYK spalvomis. Vaizdai su RGB spalvomis bus konvertuojami, todėl gali atsirasti skirtumų. Taip pat galite sukurti „baltą sluoksnį“ vaizdo faile, kad parodytumėte, kur norite, kad etiketėje būtų baltas rašalas, o ne tik spalvos trūkumas.