18 gegužės, 2024

Kiekvienas, kuris turi savo sodą, žino, kaip svarbu, kad veja visada būtų ne tik tanki, tačiau ir tinkamo aukštumo. Kaip galima tokią turėti? Žinoma, tręšti bei laistyti, taip pat reikia nepamiršti pjovimo, kuris turi būti atliekamas reguliariai.

Vejos priežiūrai šiuo metu labiausiai rekomenduojama yra STIHL sodo technika. Žinoma, visada galima rasti pigesnių gaminių, kurie yra be garantijos, tačiau tai dažniausiai kelia abejones dėl kokybės.

Esant plačiai įrangos pasiūlai taip pat kyla klausimas – kuri yra geriausia? Tai bandysime aptarti straipsnyje.

DYDIS

Žoliapjovės dydis lemia ne tik jos plovimo plotį, tačiau ir kitas smulkmenas, kurios garantuoja, kad darbai bus atlikti ne tik greitai, tačiau ir patogiai. Žinoma, kuo žmogus fiziškai sunkesnis – tuo didesnė ir sunkesnė – jam nėra problema.

TIPAS

Šiuo metu rinkoje galima rasti kelių tipų vejapjoves:

  •       Benzinines.
  •       Akumuliatorines.
  •       Elektrines.

Kiekviena jų pasižymi ir skirtingomis savybėmis, tad geriausia yra tartis su specialistais dėl konkrečios pasirinkimo.

ŽOLIAPJOVĖS SURINKIMO MECHANIZMAS

Ar jo reikia, ar ne? Kiekvienas žmogus atsakytų vis kitaip. Tiesa, daugelis sutinka, kad surinkus žolę – veja atrodo kur kas gražiau, žalia, lygi. Juk nemalonu, kai žolė, kuri lieka po pjovimo, pinasi ant pėdų, taip?

GALINGUMAS

Norisi, kad darbai būtų atlikti kuo greičiau? Tokiu atveju siūlome rinktis kuo galingesnes. Esame tikri, kad tokiu atveju darbai eisis kaip per svietą ir tuo pačiu nesukels Jums jokių problemų.

EIGA

Šiuo metu dažniausiai pasirenkamos savaeigės, kadangi jos padeda darbus atlikti ne tik paprasčiau, tačiau ir greičiau. Jos kainuoja brangiau nei paprastos, tačiau labiau apsimoka.

RATŲ DYDIS

Ar tai lemia pjovimo kokybę? Ne, tačiau pjovimo patogumą – tikrai taip. Kai norisi, žoliapjovė tiesiog riedėtų – geriausia yra pirkti su didesniais ratukais.

GAMINTOJAS

Galiausiai siūlome kuo daugiau dėmesio skirti kainai. Šiuo metu variantų labai daug, tad esame tikri, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie yra – bus tenkinami. Ypač dėmesio daug sulaukia STIHL prekinis vardas.

Jeigu ieškote geros kainos ir kokybės santykio – įsigyti visada galima čia: parkutechnika.lt/zoliapjoves. Svarbiausia yra tartis su specialistais, kurie ne tik padės rasti ko reikia, tačiau ir konsultuos priežiūros klausimais.