1 gruodžio, 2023

Išsirinkti patyrusius, patikimus specialistus gali būti sunki užduotis, jei nežinote, kokius klausimus užduoti ar kur ieškoti. Ieškant greito, draugiško, patikimo ir sąžiningo vietinio automobilių serviso šalia jūsų, reikia atsižvelgti į keletą dalykų.

Sužinokite, kur rasti naudingos ir tikslios informacijos, taip pat kaip įvertinti autoservisą jūsų vietovėje.

 1. Surasti patikimą automobilių servisą Vilniuje siūlome iš anksto, ne tada kai jau būtinas remontas. Tokiu būdu gedimo atveju žinosite, iš karto kur nutempti automobilį. Taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir pinigų, nes nereikės mokėti keletą kartų už tralo paslaugas ir būsite užtikrinti, kad pasirinktas autoservisas atlieka reikalingas paslaugas iš anksto.

Jeigu jums reikalingas greitas automobilio remontas, Sprint servisas Vilniuje – naujai įsikūręs ,,Berautus’’ padalinys, kurio tikslas – greitas ir patikimas automobilių aptarnavimas. Autoservise suteikiamos visos svarbiausios ir pagrindinės remonto paslaugos, visų markių lengvųjų automobilių, tokios kaip:

 • Tepalų keitimas
 • Kondicionierių remontas ir pildymas
 • Variklių remontas
 • Važiuoklės patikra ir remontas
 • Ratų montavimas, balansavimas
 • Stabdžių patikra ir keitimas
 • Diagnostika ir elektronikos remonto darbai
 1. Daugelis autoservisų teikia reguliarią techninę priežiūrą ir paslaugas, taip pat variklių, važiuoklės automobilių remontą, todėl vienas iš būdų kaip patikrinti automobilių servisą – užsiregistruoti alyvos keitimui ir planinei priežiūrai. Taip suprasite serviso kompetencijos lygį ir klientų aptarnavimą prieš jums prireikus didesnio remonto, kaip greičių dėžės ar variklio kapitalinį remontą.
 2. Ieškokite švarių ir tvarkingų remonto dirbtuvių, kurie demonstruoja aukštą profesionalumo lygį ir dėmesį detalėms. Tai rodo, kad servisas didžiuojasi savo darbu ir greičiausiai puikiai pasirūpins jūsų ,,žirgu’’.
 3. Profesionalios remonto dirbtuvės klientų laukimo salėje ( jeigu tokia yra ) dažniausia demonstruoja nacionaliniu mastu pripažintus sertifikatus, licencijas ir draudimo patvirtinimus. Įsitikinkite, kad jie yra matomi ir atnaujinami. Jei jie nėra lengvai matomi, galite drąsiai paprašyti, kad juos parodytų.
 4. Autoserviso rekomendacijos ir apžvalgos yra dar vienas puikus būdas rasti informacijos ir nuspręsti, kuriems autoservisams verta patikėti savo automobilį. Draugų, šeimos narių ar bendradarbių rekomendacijos gali būti taip pat vertingos. Tai pat galite rasti auto-servisų socialinių tinklų paskyras, pvz., „Facebook“, „Google“ „Linked-In“, ,,Rekvizitai’’ kad peržiūrėtumėte klientų atsiliepimus, objekto, personalo ir jų atliktų automobilių remonto projektų nuotraukas.