18 gegužės, 2024

Stilingos vyriškos rankinės – būtini ne tik verslo žmonių aksesuarai. Jie sukuria komfortą, patogumą ir suteikia galimybę neštis su savimi visus reikalingus daiktus. Platus modelių pasirinkimas – tai raktas, norint įsigyti geriausią variantą, atitinkantį jūsų norus, pageidavimus ir finansines galimybes, daugiau sužinoti, apžiūrėti ir pasirinkti jums tinkamą, galite ir internetu.

Kad jūsų mėgstamiausia rankinė džiugintų bet kuriuo metų laiku, kaip ir bet kuriam kitam daiktui, jai reikia ypatingos priežiūros. Ypač jei ji pagaminta iš natūralios odos. Natūralios medžiagos atrodo brangesnės ir solidesnės, o jų kaina didesnė nei dirbtinių pakaitalų, todėl labai svarbu saugoti ir prižiūrėti aksesuarą. Tinkamai laikyti ir valyti natūralios odos rankines visai nesunku, tereikia laikytis keletą priežiūros taisyklių.

  • Saugokite savo odinę rankinę nuo vandens ir drėgmės poveikio.

Jei lyja stiprus lietus ir rankinė labai sušlampa, ją reikia greitai nuvalyti minkšta, sausa šluoste. Idealiu atveju odiniai aksesuarai turėtų būti impregnuoti specialiomis vandenį atstumiančiomis priemonėmis ir kremais. Beje, tokios priemonės apsaugo gaminius ne tik nuo vandens, bet ir nuo nešvarumų, tokiu būdu, jūsų krepšys ilgiau išliks švarus.

  • Saugokite savo krepšį nuo tiesioginių saulės spindulių

Žinoma, tai nereiškia, kad saulėtu oru reikia atsisakyti mėgstamo aksesuaro, tiesiog nepalikite rankinės ten, kur yra tiesioginių saulės spindulių. Pavyzdžiui, namuose odinius gaminius geriau laikyti spintoje, o atėjus dirbti į biurą rankinės nedėkite ant palangės. Stipri saulė neigiamai veikia bet kokį daiktą, ypač odą. Gaminys gali greitai prarasti spalvą, medžiaga gali įtrūkti.

  • Naudokite tik rankinės valymui skirtus produktus.

Kremai batams, tikrai netinkami rankinėms valyti. Odinėms rankinėms valyti naudokite tik tam tikrai medžiagai skirtus specializuotus produktus. Nereikėtų laukti, kol ant rankinės esantys nešvarumai susigers ar išdžius, odinį gaminį geriau nuvalyti iškart po to, kai išsitepė.

  • Tinkamas rankinės laikymas namuose

Rankinių nelaikykite plastikiniuose maišeliuose, nes jie visiškai nepraleidžia oro, o tai neigiamai veikia gaminio išvaizdą ir kokybę. Medžiaginis maišelis į kuri dažniausiai įsigyjant įpakuojama odinė rankinė, yra ne tik graži pirkinio pakuotė, bet ir specialus aksesuaras tinkamam gaminio laikymui. Taipogi rankinę galite laikyti lininiame arba medvilniniame maišelyje.