21 birželio, 2024

Švenčių būna pačių įvairiausių. Tai gali būti ir asmeninės šeimos, ir tradicinės kalendorinės šventės. Jei jose dalyvauja daug svečių, tada tokias šventes, jei leidžia oro sąlygos, rengti po atviru dangumi. O kokia gali būti šventė be šventinio apšvietimo? Itin šauniai sodybos aplinkoje naktį atrodo lauko girliandos burbulai.

Ką reikia žinoti apie girliandų naudojimą lauke?

Jeigu namų lauko aplinka yra tinkamai apšviesta šventinėmis lemputėmis, joje tiek suaugęs, tiek vaikas jausis tarsi būtų papuolęs tiesiai į pasaką. Aišku, vienokios girliandos yra pritaikytos naudoti tik namų viduje, todėl jos netinka lauko sąlygomis, nes dėl ten esančios drėgmės, gali įvykti trumpas jungimas. Be to, jos turi būti atsparios ne tik drėgmei, bet ir šalčiui bei tiesioginiams saulės spinduliams, kad galėtų atlaikyti vasaros karščius. Tuo tarpu tas girliandas, kurios yra pritaikytos laukui, kuo puikiausiai galima naudoti ir vidinėse patalpose.

Kokios būna burbulų girliandos?

Šios rūšies girliandų pasiūla rinkoje yra gana plati. Jų esama ir didelių, ir mažesnių burbulų, jos būna įvairiaspalvės  arba vienos kurios nors spalvos. Prieš rinkdamiesi tokią girliandą pasidomėkite, ar jai bus reikalingas elektros lizdas, ar ne, nes vienos iš jų veikia maitinamos baterijų, o kitoms reikalinga jungtis su elektros energijos šaltiniu. Jas renkantis nemažą svarbą turi ir šių girliandų ilgis. Jei jums reikia kuo ilgesnės girliandos, tada rinkitės tokias, kurias galima sujungti tarpusavyje.

Kokie tarpai tarp lempučių ir kada tinka labiau?

Dažnai spėliojama, kas geriau: ar kai tarpai tarp lempučių didesni, ar kai mažesni? Aišku, jog tankiau išdėstyti šviečiantys burbulai atrodys gražiau, jei girlianda su jais puošite išorinę namo pusę. O burbulų spalvą būtinai reikia derinti prie pastato išorės spalvų ir prie bendro architektūrinių sprendinių stiliaus, kad jie prisidėtų prie visos aplinkos harmoningumo ir jaukumo. O jeigu tokios rūšies girliandomis ketinate papuošti medžių ar kitokių augalų šakas, tada tarp šviečiančių burbulų gali būti didesni tarpai, kad jų šviesa galėtų apimti kuo didesnę sklypo erdvę.