30 rugsėjo, 2023

Šiandieniniai mobilieji telefonai yra puikus įrenginys, kuris leidžia mums greitai ir lengvai susisiekti su artimaisiais, darbuotojais ir draugais, taip pat naudoti įvairias programėles, naršyti internete, žaisti žaidimus ir dar daug kitų dalykų. Tačiau, kaip ir bet koks kitas elektroninis įrenginys, mobilusis telefonas yra jautrus vandeniui ir gali greitai sugadinti, jei jis netyčia patenka į vandenį.

Jei jūsų telefonas buvo pažeistas vandens, yra keletas dalykų, kuriuos galite pabandyti padaryti, kad jį išsaugotumėte:

Svarbiausi žingsniai

  1. Išjunkite telefoną nedelsiant, kad būtų išvengta bet kokių elektros sutrikimų, kurie gali sugadinti vidinius komponentus.
  2. Neįjunkite telefono, kol jis visiškai neišdžiuvo.
  3. Pašalinkite iš telefono visus priedus ar dėklus, kad būtų geresnis oro cirkuliavimas.
  4. Nuvalykite bet kokį likusį vandenį sausa šluoste ar popieriniu rankšluosčiu.
  5. Padėkite telefoną į indą su nevirintu ryžių, kas padės sugerti bet kokį likusį drėgmę.
  6. Palaukite bent 24-48 valandas, prieš bandant vėl įjungti telefoną.
  7. Jei po šių žingsnių jūsų telefonas vis dar neveikia, gali prireikti jo remonto ar pakeitimo. Rekomenduojame kreiptis į kvalifikuotą techninę pagalbą, kad būtų galima kuo greičiau ir kokybiškai išspręsti telefonų pažeidimo problemą. Kartais reikalingos specifinės dalys, pavyzdžiui jeigu Apple produkcijos mėgėjams, gali būti reikalingos naujos iPhone dalys kurias gauti paprastiems vartotojams gali būti itin sudėtinga.

Kaip papildomai apsisaugoti nuo vandens?

Kad apsaugotumėte telefoną nuo atsitiktinės žalos vandeniui, rekomenduojame įsigyti vandeniui atsparų dėklą arba vandeniui atsparų maišelį. Šie dėklai skirti išlaikyti telefoną sausą, kai juo naudojatės, be to, jų būna įvairių stilių ir spalvų, todėl galite rasti tinkamą sau ir savo prietaisui.

Taip pat svarbu visada žinoti, kur yra jūsų telefonas, kad netyčia neįmestumėte jo į vandenį. Be to, laikykite telefoną atokiau nuo baseinų, paplūdimių ir kitų vietų, kur yra didelė vandens poveikio rizika.

Kiek gali kainuoti telefono remontas?

Telefono remonto kaina priklauso nuo padarytos žalos tipo ir masto. Dauguma remonto dirbtuvių siūlo nemokamą sąmatą, todėl rekomenduojame kuo greičiau susisiekti su kvalifikuotu specialistu, kad tiksliai įvertintumėte, kiek kainuos jūsų prietaiso remontas.

Dauguma remonto darbų gali būti atlikti per 24-48 valandas, tačiau kai kurie rimtesni vandens priklausomai nuo pažeidimo sunkumo, jo remontas gali užtrukti ilgiau.

Galiausiai svarbu atkreipti dėmesį, kad kai kuriuos vandens pažeistus telefonus galima suremontuoti, tačiau kitų telefonų išgelbėti nepavyks ir juos reikės pakeisti. Jei ketinate keisti telefoną, būtinai atlikite tyrimą ir palyginkite kainas, kad rastumėte geriausią pasiūlymą