16 liepos, 2024

Kas yra dropshipping’as?

„Dropshipping” – tai verslo modelis, pagal kurį e. prekybos verslininkai parduoda produktus neturėdami jokių atsargų. Kai parduotuvės savininkas gauna kliento užsakymą, jis paprasčiausiai susisiekia su tiekėju, kuris produktus pristato tiesiai klientui į namus. Dropshippingas yra puikus būdas pradėti internetinį verslą su mažai rizikos ir investicijų.

Dropshippingo privalumai:

  • Mažos pradinės išlaidos: Jums nereikia investuoti į atsargas, kurios gali būti brangios.
  • Lengva pradėti veiklą: Viskas, ko jums reikia, tai interneto svetainė ir keletas tiekėjų.
  • Galite vykdyti savo verslą iš bet kurioje pasaulio vietoje. Ir prekiauti praktiškai bet kurioje pasaulio rinkoje. Tai atveria beribes galimybes verslui.
  • Galite lengvai pridėti naujų produktų ir greitai plėsti savo verslą.

Dropshippingo trūkumai:

  • Mažos maržos: Kadangi neperkate dideliais kiekiais, jūsų marža bus mažesnė nei perkant prekes tiesiogiai ir sandėliuojant jas pas save.
  • Mažesnė kontrolė: Mažiau kontrolės: mažiau kontroliuosite savo verslą, nes būsite priklausomi nuo tiekėjų, kad jie laiku išsiųstų produktus klientams.
  • Taip pat yra sukčiavimo galimybė. Kai kurie nesąžiningi tiekėjai gali paimti jūsų pinigus ir niekada neišsiųsti produktų. Tad dropship tiekėjai turi būti kruopščiai atrenkami.

Kur rasti patikimus tiekėjus?

Yra daug būdų, kaip rasti patikimų tiekėjų savo dropshippingo verslui. Vienas iš būdų – dalyvauti prekybos parodose. Tai puikus būdas asmeniškai susitikti su potencialiais tiekėjais ir iš arti pamatyti jų produktus.

Kitas būdas rasti tiekėjų – ieškoti jų internetiniuose kataloguose, pavyzdžiui, „Alibaba” ir „Globalsources”. Šiuose kataloguose yra tūkstančiai tiekėjų iš viso pasaulio.

Tiekėjų taip pat galite rasti socialinės žiniasklaidos platformose, pavyzdžiui, „Facebook” ir „LinkedIn”. Daugelis tiekėjų aktyviai dalyvauja šiose platformose ir visada mielai padeda.

Patikimiausias būdas pirkti tiekėjų bazę, kuri jau yra laiko patikrinta. Kreiptis į portalą Pradekversla.lt

Kokie yra populiariausi dropshippingo produktai?

Populiariausi dropshippingo produktai yra tie, kurie turi didelę paklausą ir kurių kaina yra nedidelė. Tai gali būti bet kas, pvz. drabužiai, prietaisai, žaislai ir kt.

Norėdami sužinoti, kas gerai parduodama, galite naudotis tokiomis priemonėmis kaip „Google Trends” ir „Amazon Bestsellers”. Iš jų sužinosite, kokie produktai turi didelę paklausą.

Taip pat galite naudoti „AliExpress”, kad surastumėte populiarių produktų.