18 gegužės, 2024

Moksliniai tyrimai įrodė, kad žmogaus organizmas be maisto gali išgyventi tris savaites, bet be vandens, galėtų išgyventi maksimaliai tris dienas. Kuomet organizmas negauna reikiamo kiekio vandens, jo kūnas pradeda dehidratuoti, o tuomet jį gali ištikti šokas ir prasidės vegetacija. Tad vanduo yra būtinas mūsų kasdieniame gyvenime. Dėja, bet vis dar pasaulyje yra daugelis žmonių, kurie geria prastos kokybės vandenį, o tai tikrai nėra gerai jų organizmams.

Tačiau galima pasidžiaugti, kad vis daugiau žmonių pradeda vandenį vertinti taip pat, kaip ir gryną orą. Problema, kad dauguma žmonių negalvoja apie vandens kokybę, tačiau tokių žmonių srautas nuolatos darosi mažesnis. Mes parengėme net tris faktus apie vandens gėrimą, kurie gali jus šokiruoti:

  • Pietų Afrikoje daugumoje vietų vanduo yra nepasiekiamas net dvi dienas.
  • JAV 8,3 milijono gyventojų buvo paveikti nuo užteršto vandens gėrimo, tad jie gėrė vandenį su teršalais, bakterijomis ir virusais.
  • Nepale 91 procentas gyventojų geria vandens tik iš šaltinių, problema, kad tuose šaltiniuose yra ,,E-LI” išmatų bakterijų, kurios sukelia skirtingas ligas, bei gali sukelti skrandžio infekciją.

Kodėl žmonės privalo gerti filtruotą vandenį?

Daktarai teigia, kad vanduo privalo būti švarus ne tik pas pasiturinčius asmenis, tačiau ir daugelio gyventojų namuose. Kad turėti sveiką vandenį namuose, tam dažniausiai yra naudojami vandens filtrai, kurie yra prieinami visiems gyventojams, kadangi jų kainos nėra didelės. Jeigu jums rūpi jūsų sveikata ir norite išlaikyti ją geriausioje būklėje, tuomet švarus vanduo turėtų būti jūsų pagrindinis kriterijus kasdieniame gyvenime.

Išvenkite galimų ligų

Nugeležinimo filtrai padeda išlaikyti sveiką vandenį namuose, bei jam suteikia geresnį skonį ir pašalina nemalonius kvapus. Jeigu žmogus kiekvieną dieną vartoja vandenį, kuriame yra nešvarumų, tuomet tai gali sukelti įvairiausias ligas. Nuo nešvaraus vandens gali atsirasti mirtingos ligos, tokios kaip cholera.

Maitinimas

Žmogaus kūnas yra sudarytas net iš 60 procentų vandens, o tai tik parodo, kad vanduo yra būtinybė žmogaus organizmui. Kad pilnai galėtų funkcionuoti žmogaus organizmas, jam būtinas vanduo, kuris neleidžia hidratuoti ir palaikyti reikiamas funkcijas.