26 vasario, 2024

Įtempiamos lubos sprendimas naudojamas tiek verslo, tiek privačiame sektoriuje. Jų pagrindiniai privalumai – kaina, greita montavimo technologija. Įtempiamas lubas montuoja profesionalūs meistrai, kurie nedidelės kvadratūros buto lubas gali sutvarkyti per keletą valandų. Ši paslauga kainuoja apie 200 eur kambariui, įskaitant darbą ir montavimo paslaugas. Tai ypač aktualu, kuomet bute yra nelygios lubos, kadangi net jas ir sutvarkius kokybiškai, gali atsirasti įtrūkimų. O įtempiamos lubos viską paslepia.

Jos nepraleidžia vandens, esant vandens nubėgimui, jos išsitempia, o tai gali apsaugoti nuo buto užliejimo dėl kaimynų kaltės. Be to lubos puikiai tinka bet kokio tipo interjerui, ypač, jei norite sukurti unikalų stilių

Galite pasirinkti bet kokį dizainą, nuo paprastų spalvotų iki brangių dekoruotų dizaino elementų. Taip pat siūloma pasirinkti lubas pagal individualius užsakymus, pavyzdžiui, šviesioms lubomis galite nustatyti foną su LED lempomis. Tokios lubos puikiai atrodys bet kokio tipo interjeruose, nuo modernaus iki klasikinio.

Įtempiamos lubos tinka ir namams, ir verslo įmonėms, todėl jas verta rinktis norint sukurti patogią aplinką. Naudodamiesi šiuo sprendimu galite greitai ir kokybiškai sutvarkyti bet kokį interjerą.

Kaip užsakyti įtempiamas lubas?

  1. Jei esate susidomėjęs įtempiamų lubų kainomis, tuomet užsisakyti galite tiesiogiai iš euro-format.com puslapio. Jums tiesiog reikia atlikti užsakymą ir kontaktuoti nurodytu numeriu.
  2. Tuomet gavę užsakymą, meistrai paskaičiuoja projekto kainą ir pateikia klientui per porą darbo dienų. Jei kaina tinka – į namus atvyksta meistras – atlikti kambario matavimų.
  3. Išmatavus lubas, reikia jas užsakyti ir palaukti keletą savaičių kol jos bus pagamintos.
  4. Pagaminus lubas, atvyksta meistrų komanda į namus ir darbus pabaigia greičiau nei per vieną darbo dieną.

Kodėl rinktis būtent Euro-format.com lubas?

  • Konkurencingos kainos, kokybiški ir patvarūs produktai, profesionalūs meistrai – tai pagrindiniai privalumai.
  • Platus lubų asortimentas leidžia pasirinkti sprendimą, kuris atitiks visas jūsų poreikius ir tiks Jūsų interjerui. Taip pat meistrai gali padėti išsirinkti atspalvius iš savo pusės.
  • Jei yra kokių nors problemų dėl užsakymo vykdymo, tuomet galima susisiekti su meistrais ir išspręsti kylančias problemas.
  • Darbams suteikiama garantija, o tai reiškia, kad jei atsiranda bet kokiu problemų, tuomet užsakovas gali kreiptis į įmonės atstovus, kad jie problemas išspręstų.
  • Darbai atliekami greitai, nereikia ilgai laukti.
  • Yra daug teigiamų atsiliepimų, kurie patvirtina įmonės kokybę.

Jeigu reikia patikimo, tačiau nebrangus remonto, tuomet įtempiamų lubų sprendimas yra geriausias pasirinkimas. Jums tiesiog reikia užsisakyti paslaugą internetu arba paskambinti nurodytu numeriu