16 liepos, 2024

Sunku rūpintis tais, kurie negali bendrauti apie savo sveikatą, tačiau nebereikia likti vieniems su šia problema. Internete yra daug informacijos apie naminių gyvūnėlių auginimą, šėrimą ir priežiūrą. Jums tereikia užduoti klausimą ir perskaityti atsakymus. Sunkumai renkantis maistą neturėtų gąsdinti. Kreipkitės į veterinarijos gydytoją patarimo, kad jis įvertintų jūsų augintinio sveikatą ir palengvintų maisto pasirinkimą.

O dėl Gyvūnų augintinių ėdalo gamintojas siūlomų variantų įvairovės lengva pasirinkti savo pageidavimus: maisto linijos atitinka šeimininkų ir jų augintinių reikalavimus. Rinkos tyrimai ir klientų poreikių analizė padeda mums pasiūlyti paprastus ir teisingus sprendimus. Produktų kūrimas nuolat prižiūrint profesionalams ir gatavų racionų bandymai yra būtini siekiant užtikrinti tinkamą kokybę. Papildoma nauda – nuodugnių tyrimų dėka išsaugoma augintinių sveikata.

Kodėl gyvūnų savininkai renkasi Kormotech

Kokybiško gyvūnų augintinių ėdalo paieškos atima daug laiko, nes siūlomų produktų įvairovė išties pribloškianti. Šeimininkai turi atkreipti dėmesį į daugelį savybių, o atitikties bandymų dažnai nėra. Tačiau šių sunkumų galima atsikratyti, nes Kormotech yra:

  1. Specialistų komanda. Mitybos specialistai, veterinarijos gydytojai ir mokslinių tyrimų ir plėtros ekspertai kuria pašarų receptūras, atsižvelgdami į gyvūnų amžių, svorį ir veislės savybes. Virškinimo trakto ligomis sergantys gyvūnai įtraukiami į sąrašą gyvūnų augintinių, kurie maitinami pagal komandos rekomendacijas.
  2. Linijų įvairovė. Nesunku išsirinkti racioną jauniems šuniukams ir katėms, taip pat rinktis produktus suaugusiems žmonėms. Dėl prekių ženklų įvairovės ir jų patikrintų produktų linijų lengviau rasti kokybišką maistą gyvūnams augintiniams.
  3. Kokybės užtikrinimas. Kokybę kasdien tikrina naminiai gyvūnai iš 42 šalių. Klientai gali lengvai sužinoti apie produktų sudėtį ir savybes. Atsakingas požiūris į žaliavų pasirinkimą – dar vienas privalumas, leidžiantis užtikrinti aukštą kokybę.

Bendrovės specialistai kontroliuoja gamybą nuo žaliavų parinkimo ir įvertinimo iki gatavų racionų analizės. Įmonėje veikiančios laboratorijos ir mokslininkai tobulina ir plečia asortimentą, todėl bendrovė gali užtikrinti, kad bus laikomasi klientų reikalavimų. 

Ypatingo prekės ženklo kūrimo taisyklės

Nuolatinė gamybos procesų stebėsena padeda pasiekti aukštų įvertinimų ir pelnyti klientų pasitikėjimą. Be to, Kormotech stengiasi susikurti nepriekaištingą reputaciją taikydama šiuos metodus:

  • analizuoti klientų poreikius ir kurti jų tenkinimo galimybes;
  • unikalūs receptai, sukurti ekspertų – mitybos specialistų ir mokslininkų – komandos;
  • įvairūs būdai padėti klientams ir jų augintiniams.

Išsamus sudedamųjų dalių aprašymas ir ekspertų patarimai padės pasirinkti tinkamą produktą. Kadangi pašarus kuria patyrusi komanda, nereikia jokių papildomų atitikties patikrų: gamintojas garantuoja prieinamas kainas, subalansuotą mitybą ir specialius tyrimus.