16 liepos, 2024

Kortų žaidimai yra labai patogi galimybė smagiai praleisti laiką. Džiugu, kad juos renkasi vis daugiau žmonių, kurie greta smagaus laiko leidimo dažniausiai taip pat džiaugiasi ir bendravimu su kitais žmonėmis, galiausiai, galimybe save lavinti. Juk daugelis mūsų kasdien daug laiko praleidžia prie kompiuterio ir bukina savo savimonę. O ją reikia lavinti. Puikus to įrankis yra kortų žaidimai.

Vienas tokių yra „Karuselė“. Plačiau apie jį galite skaityti solitaire.lt puslapyje. Taip pat esmines kombinacijas aptarsime ir mes. Tikimės, kad tai paskatins Jus išbandyti šį kortų žaidimą.

Žaidimo tikslas

Šis žaidimas yra puikus pasirinkimas kompanijoje. Geriausia žaisti yra 4-6 asmenims ir jo metu reikia 52 kortų. Žaidimo tikslas yra surinkti kuo greičiau 120  taškų. Laimi tas, žinoma, kuris juos surenka pats pirmas. Svarbiausia, kad galima sugalvoti prizą, kuris skatina siekti tikslo. Arba galima sugalvoti fantą, kurią turi duoti asmuo, kuris yra pačioje paskutinėje vietoje, kai laimėtojas surenka 120 taškų.

Taškai

Kiekviena korta pasižymi tam tikru skaičiumi taškų. Tai ir padeda sistemingai skaičiuoti bei žiūrėti – kas laimi. Žemiau pateikiame kortų taškų vertinimus:

  • Aukščiausias juokdarys: 10 taškų
  • Vidurinis juokdarys: 5 taškai
  • Žemiausias juokdarys: 3 taškai
  • Būgnų dešimtakė (karuselė): 2 taškai
  • Pikų dviakė: 2 taškai
  • Per dalijimą surenkama daugiausiai kortų (skaičiuojamos visos surinktos kortos): 2 taškai
  • Per dalijimą surenkama daugiausiai pikų: 2 taškai
  • Tūzas: 1 taškas

Kortų dalijimas

Ne ką mažiau svarbu yra tai, kad kortos būtų tinkamai išdalintos. Tik tokiu atveju kiekvienas žaidėjas turės tokią pačią tikimybę laimėti. Kortas galima dalinti keliais būdais. Dažniausiai tokiais pat kaip ir žaidžiant kitus žaidimus, tad susipažinkite su jais solitaire.lt puslapyje.

Esame tikri, kad šis žaidimas gali tapti labai puikia priemones susijungti draugų kompanijai, šeimai, kurie nori būti kartu. Gera, kad šiuo metu įsigyti kortas yra taip paprasta, o su viena kalade galima išbandyti tirk daug žaidimų, kad ši priemonė, įrankis taps vienas svarbiausių gyvenime ir norėsis visada turėti su savimi.