18 balandžio, 2024

Keičiantis laikams, spartėjant gyvenimo tempui, vis rečiau prisimename apie savo artimuosius. Dažnas atvejis jog per darbų gausą užmirštame savo artimų žmonių svarbiausias metų dienas-gimtadienius. Manau kiekvienam žmogui yra tekę skubiai nupirkti gimtadienio dovana. Dar blogiau jei tai yra Jūsų pačių ar giminaičių vaikai. Kad taip atsitikus nereiktų prekybos centre ar net degalinėje paskutinę minutę ieškoti dovanos vaikui, straipsnyje aptarsime vieną iš galimybių –  žaidimų kambarys Kaune. Čia dirbantys profesionalai  ne tik padės išsisukti iš nemalonios padėties, bet ir sukurs nepamirštama šventę Jūsų atžaloms.

Programos kurias  siūlo ,,Jūsų Charizma“

Programos berniukams: slaptojo agento, betmeno, policininko, žmogaus voro.

Programos mergaitėms: elzos, gėlių fėjos, vienaragio.

Neutralios programos: peliukai mikiai, kosmoso tematika, piratų tematika. Esant poreikiui galima įtraukti ir naujų programų pagal užsakovo norus.

Kiek laiko trunka vaidinimai ar yra skirstomi pagal amžių?

Tikrai taip! Kiekviena programa pritaikyta pagal vaikų amžių, berniukų ir mergaičių skaičių. Taip pat programos gali būti koreguojamos individualiai atsižvelgiant į užsakovo norus.

Programų– vaidinimų trukmė: 1valanda/ 1,5valandos/ 2valandos.  Pagal susitarimą trukmė gali būti ilgesnė.

Ar personažai atvyksta į norimą lokaciją?

Mūsų žaidimų kambarys Kaune yra unikalus tuo, jog profesionalų komanda, su norimais personažais ir paruošta atvyksta į norimą lokaciją ar tiesiai į namus.

Kas Jūsų laukia atvykus? Čia Jūsų laukia didelis pasirinkimas personažų su unikalia programa. Jos metu vyksta aktyvūs žaidimai, interaktyvių veiklų arba edukacinių žaidimų. Yra ir suaugusiu zona, bei jaukus kiemelis, parkingo vietos.

Kokio amžiaus grupei yra pritaikytas kambarys ?

Vaikų žaidimų kambarys „Jūsų Charizma“ pritaikytas 1-10 metų vaikams.

Kaip parenkami personažai vaidinimui?

Kiekviena personažų pasirodymo tematika yra unikali atsižvelgiant į vaikų pomėgius, amžiaus grupę, bei užsakovo norus.

Kokia siūlomų paslaugų kaina ?

Darbo dienomis: 2val/ 100€, papildomas pusvalandis 15€

Savaitgaliais : 2val/ 120€, papildomas pusvalandis 20€

Kas įeina į kainą?

Į šventės kainą įskaičiuoti visi svarbiausi serviravimo indai,
įrankiai, stalo vanduo, taurės, tortinė, torto peilis, indai keksiukams,
vaisiams, pakeliami indai užkandžiams, šaldytuvas, arbatinukas. Vaikų žaidimų kambarys, atskira suaugusių zona, 5 nemokamos parkavimo vietos prie pat įėjimo, privatus
kiemelis, jaukiai padekoruota aplinka.

Ar yra Tėvelių zona – ramybes zona?

Tikrai taip! Tėveliams yra įrengtą vieta, kurioje gali atsikvėpti nuo vaikų šurmulio, pasistiprinti bei atsigerti kavos ar gaiviųjų gėrimų.

Darbo laikas

žaidimų kambarys Kaune dirba pagal iš anksto sutartą laiką su užsakovu. Maloniai kviečiame  susisiekti su mumis ir tikrai sutarsime Jums patogų laiką ir datą.