4 birželio, 2023

Kvepalų pasirinkimo gidas: ko reikia nepamiršti?

Kvepalai gali padėti Jums ir niūrią dieną atrodyti puikiai. Jie gali padėti pasipuošti, atrodyti žavingai, galiausiai, geriau jaustis. Šiuo metų kvepalų ir aromatų gausa yra tokia plati, kad ne visada paprasta rasti savo kvapą. Tačiau įmanoma. Ir svarbiausia – kad neuosčius.

Pateiksime Jums kelis patarimus, kurie padės rasti savo aromatą. Susipažinti su galimybėmis siūlome Amourdevil.com, o mes pateiksime esminius niuansus renkantis.

  1. Biudžetas.

Jeigu tiksliai apsibrėšite savo finansines galimybes – rasti kvepalus, kurie jas atitinka – bus paprasčiau. Kadangi perkant internetu galima iškart matyti kainas – nereikės skirti daug laiko variantų lyginimui. Galiausiai nepamirškite, kad perkant internetu – galima pamatyti akcijas ir sutaupyti dar daugiau.

  1. Gamintojas.

Visada verta daugiau dėmesio skirti ir gamintojui, taip pat, dizaineriui, kuris kūrė kvepalus. Kai kuriems tai yra labai svarbu ir jie sutinka pirkti tik tų kūrėjų gaminius, kurių vardas yra žinomas. Čia jau kiekvieno pasirinkimas. Tiesa, kartais daug yra mokama už prekinio vardo žinomumą, o ne gaminio kokybę.

  1. Kvepalų stiprumas.

Pagal stiprumą yra skiriami šie rodikliai:

  • PP kvepalai (Pure Parfum) –kvepalų sudėtyje galima rasti 15–40 % aromatinių junginių.
  • EDP kvepalai (Eau de Parfum) – tai yra vadinamas kvapusis vanduo.
  • EDT kvepalai (Eau de Toilette) – tualetinis vanduo, kurio sudėtyje galima rasti apie 5–15% aromatinių junginių.
  • EDC kvepalai (Eau de Cologne) – liaudiškai yra vadinamas odekolonu.
  1. Aromatų natos.

Žinoma, labai svarbu įvertinti – kokios natos dominuoja. Nuo viršutinių iki vidurinių bei žemiausių. Natos yra labai įvairios, svarbu, kad jos būtų harmoningai derinamos.

  1. Kvepalų klasifikacija.

Galiausiai, rinkoje siūloma labai daug įvairių tipų kvepalų. Nuo tokių, kurie kvepia citrusais iki gėlių aromato, tokių, kurie siejasi su gamta arba mediena. Kiekvienas ir kiekviena turėtų rinktis tokius, kurie jam, jai labiausiai patinka ir kasdien kelia tik geriausias emocijas.

Skanus aromatas – tiks ir patiks ne tik Jums, tačiau taip pat ir aplinkiniams. Jeigu jus domina kvepalai – Amourdevil.com, tačiau norite įsigyti juos pigiau – siūlome sekti akcijas. Jos yra skelbiamos gana dažnai, tad tai puiki galimybė pigiau įsigyti geros kokybės ir ilgai Jus džiuginančius kvepalus.