16 liepos, 2024

Į ką atkreipti dėmesį prieš perkant automobilio lemputes?

HID lemputės tam tikra prasme yra unikalus produktas. Nuo tada, kai ši technologija buvo ištobulinta daugiau nei prieš 300 metų, jos išliko vertingu turtu daugelyje sričių. Gatvių žibintai, apsaugos lempos, stadionų ir automobilių žibintai naudoja HID lemputes, kad tamsiu paros metu apšviestų .

HID lemputės suteikia vietoms naują išvaizdą ir gali išskirti daugiau matomos šviesos vienam vatui, be to, jos paprastai yra neįtikėtinai ilgaamžės. Tačiau jas keičiant paprastai reikia šiek tiek apsvarstyti, nes visos HID lemputės nėra vienodo galingumo.

Šiame straipsnyje atskleisime keletą patarimų, kaip įsigyti tinkamas lemputes, ir apžvelgsime keletą geriausių rinkoje esančių lempučių.

Kaip veikia HID lemputės?

HID lemputės reiškia didelio intensyvumo išlydžio lemputes ir lempas. Tai lempučių grupė, kurios gamina šviesą naudodamos dujas ir elektrą. Lemputes sudaro trys komponentai: laidininkai, vadinami elektrodais, ir metalų druskų bei jonizuojamųjų dujų mišinys. Šios jonizuojamosios dujos – tai dujos, kurias galima įkrauti elektra).

Elektra turi būti praleidžiama per du elektrodus, kad dujos būtų jonizuotos ir tarp metalų druskų susidarytų elektrinis lankas. Elektros lankas įkaitina metalų druskas, kad susidarytų plazma. Dujos, praeidamos pro plazmą, įkraunamos ir skleidžia šviesą. Elektros lanke esanti plazma padidina jonizuotų dujų skleidžiamą šviesą.

H11 led lemputės

H11 led lemputes yra galinga kintamosios srovės maitinamos lemputęs, sukurtos naudojant aukštos kokybės medžiagas ir novatorišką dizainą, kad būtų maksimaliai padidintas šviesos srautas. Kaip ir H1, šios lemputės buvo išbandytos ir patvirtintos kaip turinčios geriausią rinkoje šviesos ir spalvų srautą.H11 HID lemputes galima įsigyti „ledauto.lt parduotuvėje internete.

Esminiai patarimai, kaip įsigyti lemputę

HID lemputės yra galingos ir suteikia naują matmenį jūsų vaizdui. Tačiau jas keisdami neturėtumėte sutikti su bet kuriuo pardavėju.

Išnagrinėkite įrangą

HID lemputės naudojamos įvairiuose įrenginiuose, pavyzdžiui, gatvių žibintuose, automobiliuose ir stadionų žibintuose. Kiekviename įrenginyje naudojamos ne to paties tipo lemputės. Daugelis pirkėjų lemputes perka beatodairiškai, neatsižvelgdami į tai, kur šias lemputes tvirtins. Natūralu, kad dėl to kyla įvairių problemų.

Atkreipkite dėmesį į spalvų kodus

Spalvų kodai yra labai svarbūs perkant automobiliams skirtas HID lemputes. Dauguma HID lempučių turi spalvų kodus, matuojamus spalvos temperatūra arba Kelvino koeficientu (K). Spalvų temperatūra svyruoja nuo 1000 iki 10000 K, o kiekviena spalva turi tam tikrą K reitingą. Pavyzdžiui, geltona spalva yra 3000 K, grynai balta – 5000 K, o tamsiai mėlyna – 1000 K. Atsisakę atkreipti dėmesį, galite įsigyti netinkamą spalvą.