1 gruodžio, 2023

Po gimdymo moterims dažniausiai norisi kuo greičiau vėl gyventi įprastą gyvenimą, daug judėti, džiaugtis gražiomis kūno linijomis, taip pat ir gerai jaustis psichologiškai. Kai kurioms tikrai taip ir būna. Tačiau kita dalis moterų susiduria tiek su fizinėmis, tiek su psichologinėmis problemomis, kurios sutrikdo – ar toks dabar ir bus visas mano gyvenimas?

Saugus lytinis gyvenimas

Pirmiausia reikia netikėti mitais, kad po gimdymo negalima pastoti. Tikrai galima ir yra labai daug pavyzdžių, kai sausį pagimdžiusios moterys dar tais pačiais metais grįžta gimdymo savo antrojo vaiko. Taip pat netikėkite gana gaju mitu, kad žindymas yra kontraceptinė priemonė. Nėra. Galbūt pastojimo tikimybė ir yra mažesnė, tačiau ne tokia maža, kokia reiktų pasikliauti.

Daugiau slidumo

Taip pat po gimdymo moterims makšties mikroflora kiek pakinta, tad natūralu, kad patys pirmieji sueities kartai gali atrodyti skaudūs. Kai kurios moterys teigia, kad jos tarsi jaučia badymą adatėlėmis. Jo išvengti galima paprasčiausiai išbandžius lubrikantą. Jį įsigyti galite čia https://glamonek.lt/149-lubrikantai. Rinkitės kuo natūralesnius, geriausia, be jokių sintetinių aromatų ir tuo pačiu dažiklių.

Reikia laiko

Bene pati svarbiausia taisyklė yra neskubėti. Taip jau yra, kad kai kurios moterys skubiai užsiima lytiniu gyvenimu dėl to, kad joms atrodo, jog jų vyrai labai kenčia. Atminkite, kad yra kur kas daugiau sekso formų nei tik lytinė sueitis. Jeigu norisi suteikti vyrui daugiau malonumo – rinkitės kurią nors kitą. O pačią sueitį išbandykite tik tada, kai jausitės fiziškai ir emociškai tam pasiruošusi.

Tinkamas tarpvietės gijimas

Taip jau yra, kad kai kurios moterys gimdymo metu plyšta arba būna kirptos. Deja, tai yra kur kas dažniau nei atrodo ir nereikia to labai bijoti, kadangi tinkamai susiuvus – nelieka jokių pasekmių. Svarbiausia yra leisti tarpvietei tinkamai sugyti. Būtinai laikykitės mediko pateiktų rekomendacijų. Dažniausiai siūloma kažkiek laiko nesėdėti, taip pat ir gerti nuskausminamuosius, daugiau judėti, kai jau bus galimybės, taip pat išbandyti ir tarpvietės masažą.