4 birželio, 2023

Labai dažnai pasitaiko tokių situacijų, kai išvaizdoje turimi tam tikri dalykai netenkina ir norisi kaip įmanoma labiau pasikeisti. Tai gali būti plaukų ilgis ar spalva, antakių forma ir panašiai. Lygiai tokia pati situacija gali būti ir su nagais. Tikrai yra žinomas ne vienas atvejis, kai nepatinka esama nagų forma arba jie neužauga tokio ilgio, kokio norėtųsi. Tačiau net ir tokiam dalykui yra išeitis, tai yra nagų priauginimo priemonės.

Kokių priemonių reikia nagų priauginimui?

Tokia procedūra tikrai nėra paprasta, tad jai reikia įvairių priemonių pradedant nuo nago sutvarkymo, paruošimo ir panašiai, tad pateikiame keletą pagrindinių priemonių, kurios turėtų būti naudojamos:

  • Gelio pagrindai gali užtikrinti nago apsaugą, kad jis procedūrų metu nebūtų pažeistas;
  • Nuriebalinamosios priemonės, kurių pagalba natūralus nagas yra nuvalomas ir paruošiamas tolimesnėms procedūroms;
  • Specialūs geliai nagų priauginimui, kurie apsaugo nuo išorinių pažeidimų, kad padarytas manikiūras kaip įmanoma ilgiau išliktų kaip naujas;
  • Šepetėliai pagerina darbo kokybę ir efektyvumą;
  • Nagų priauginimo formelės, kurių pagalba galima suformuoti norimo nago formą;
  • Specialios lempos, kurios pagreitina džiuvimo procesą.

Kodėl nagų priežiūros priemones verta pirkti internetu?

Tikriausiai bet koks apsipirkimas internetu tapo kasdienybe. Tad lygiai tokia pati situacija gali būti ir su nagų priauginimo priemonėmis, jas kuo puikiausiai galima įsigyti internetu. Taip galėsite sutaupyti laiko, patogiai ir neskubant išsirinkti reikiamas priemones, o jau po kelių darbo dienų jos bus atgabentos tiesiai prie jūsų namų durų. Be to, perkant internetu galima atrasti kur kas didesnes akcijas, nei kad siūlo fizinės parduotuvės, todėl lygiai tokias pačias priemones galėsite įsigyti dar geresnėmis kainomis.

Ar verta manikiūrą atlikti namuose?

Atliekant bet kokias procedūras, kurios susijusios su nagais, rekomenduojama vykti pas specialistus, kurie dirba tokį darbą. Tai yra gana atsakingas ir kruopštus darbas, tad vargu ar jums pačioms pavyks lygiai atlikti manikiūrą ant abiejų rankų, ypač, jeigu norėsite nagus prisiauginti. Kadangi tokių procedūrų nereikia atlikti kiekvieną savaitę, tai jau bent vieną ar du kartus per mėnesį galite skirti bent jau kelias valandas pasidaryti norimą manikiūrą. Taip sutaupysite kur kas daugiau, nes nereikės kiekvienų priemonių pirkti atskirai, o jų reikia tikrai labai daug. Todėl tokias procedūras tikrai reikėtų atlikti meistrių kabinetuose.