16 liepos, 2024

Mes visi lyg paukščiai atėjus tam tikram amžiui ieškome savo namų ir ieškome savo vietos, – savo svajonių namo, kuriame galėtų įsikurti visa Jūsų šeima, bei žinoma galėtumėte jame ramiai sulaukti senatvės. Atėjus metui ir gimus idėjai, kad jau atėjo metas namų lizdo paieškoms, mes visi imame ieškoti patarimų, kaip tai geriausiai padaryti ir kokių klaidų nedaryti renkantis savo svajonių namą, bei kaip viską susitvarkyti ir įsiteisinti, kad ateityje Jums neiškiltų bėdų dėl šio būsto įsigijimo. Keletas praktiškų patarimų, kurie padės Jums žengti pirmuosius žingsnius savo svajonių namo link:

  • Pasidomėkite finansavimo galimybėmis. Lietuvoje galima gauti jaunoms šeimos skirtas subsidijas pirmo būsto įsigijimui.
  • Pasinaudokite paskolos skaičiuoklė, kurioje aiškiai galėsite matyti paskolos dydį, ir mėnesinės įmokos dalį, taip galėsite įsivertinti ar Jūs pajėgūs kas mėnesį mokėti paskolai grąžinti skirtą sumą.
  • Išsirinkite banką, ar kredito uniją, kurioje imsite paskolą būsto įsigijimui.
  • Išsirinkę būstą, ir įsivertiną visus jo niuansus su konkrečiu pasiūlymu ateikite į banką, ar kredito uniją, kuri tiksliai paskaičiuos paskolos sumą, bei mėnesines įmokas.
  • Pasitarkite su kredito unijos, ar banko darbuotoju dėl sutarties sąlygų, o jie Jums atsakys į visus Jums iškilusius klausimus.
  • Įsivertinkite būsto įsigijimo kaštus, nes būsto įteisinimo ir dokumentų tvarkymo paslaugos taip pat kainuoja, taigi norint skubiai susitvarkyti reikiamus dokumentus, Jums tai atsieis nemenką sumą.
  • Rinkdamiesi būstą pasvarstykite ar jį geriau pirkti jau įrengtą, ar dar tik paruoštą įsirengimui, nuo to priklausys būsto kaina.

Tai, tik keletas pagrindinių patarimų, kurie gali Jums padėti pradėjus ieškoti tinkamo sau namo, bei žinoma pradėjus rūpintis jo įsigijimu. Jei, norite tikslesnės informacijos nedvejodami kreipkitės į banką ar kredito uniją, kuri patars ir padės Jums visais iškilusiais klausimais, tiek dėl būsto pirkimo klausimų, tiek dėl paskolos pasiėmimo sąlygų. Šie darbuotojai jau daug metų dirba šioje srityje, taigi išmano visus reikalus susijusius su šiais klausimais, bei savo žmogiškais patarimais, gali patarti vienu ar kitu klausimu, nes jie jau buvo susidūrę su vienokia ar kitokia problema sprendžiant klientų būsto įsigijimo klausimus.