18 gegužės, 2024

Statantis namus, kiekviename žingsnyje reikia daryti sprendimus, kurie nulems jūsų komfortabilumą. Tikriausiai visko išmanyti ir žinoti yra neįmanoma, todėl labai dažnu atveju renkamės profesionalų pagalbą. Kalbant apie šilumos sistemą, turbūt vienas sunkiausių klausimų yra išsirinkti pačią geriausią iš tokio didelio pasirinkimo. Gana neretas pasirinkimas yra šilumos siurbliai oras – vanduo, tad jei ir jūs pagalvojate apie tokią sistemą, šis straipsnis yra kaip tik jums, nes apie ją papasakosime plačiau.

Šilumos siurblių oras – vanduo kainos

Net ir šios rūšies siurblių yra ganėtinai skirtingų, todėl išskirti vienos kainos negalime. Ją gali lemti labai daug dalykų, tokių kaip galingumas, gamintojas, koks yra naudingumo koeficientas ir kiti panašūs dalykai. Tad tai ir nulemia, kad kainos nėra vienodos ir jos gali svyruoti gana dideliais skirtumais. Pamačius pačius įvairiausius variantus, dažnam kyla klausimas, tai kaip reikėtų išsirinkti patį geriausią. Kalbant apie kainą, nerekomenduojama rinktis pačio pigiausio varianto, nes taip rizikuojate nusipirkti nekokybišką daiktą, kuris neatliks visų jam skirtų funkcijų arba jo tarnavimo laikas bus ženkliai mažesnis. Šilumos siurbliai oras – vanduo turėtų būti renkamiesi vidutinės kainos ir į viršų. Tokie įrenginiai bus pagaminti tikrai iš geresnių medžiagų, jų veikimas bus kur kas kokybiškesnis ir tarnavimo laikas žymiai ilgesnis.

Šilumos siurblius oras – vanduo montuoti nėra sudėtinga, bet kreiptis į profesionalus – privaloma

Neretas pasižiūrėdamas įvairius vaizdo įrašus kaip montuoti tam tikrus dalykus, visų darbų imasi pats. Lygiai tokia pati situacija gali būti ir su šilumos siurbliais. Nors jų montavimas ir nėra sudėtingas, tačiau tokius darbus patikėti geriausia specialistams. Jie kur kas geriau žinos, į ką atkreipti dėmesį, kur reikėtų labiau priveržti ir panašiai. Todėl tikrai neverta taupyti montavimo darbų sąskaita, nes nekokybiškai atliktas darbas gali kainuoti dar brangiau. Tai yra jį reikės tvarkyti, jeigu tai yra įmanoma, o je ne – tuomet bus reikalingi keitimo darbai ir galutinė suma išaugs dvigubai.

Šilumos siurblių oras – vanduo išskirtinumas

Kaip ir kitos sistemos, taip ir šilumos siurbliai oras – vanduo turi savo privalumus:

  • Įsirengus tokią sistemą, galėsite ne tik šildyti savo namus, bet ir kaitinti vandenį. Todėl viena sistema galės atlikti keletą funkcijų.
  • Tokia sistema yra gana taupi ir nenaudoja daug energijos. Todėl pasirinkus ją nereikės laukti per daug išaugusių sąskaitų.
  • Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti tokią šilumos sistemą, kuri gali būti valdoma tada, kai jūsų nėra namuose. Toks funkcionalumas gali būti įrengtas ir tokios rūšies siurbliuose.