1 gruodžio, 2023

Šveičiate kasdien namus, išleidžiate daug pinigų valymo priemonėms, chemikalams, kurie neretai net ir nepadeda pasiekti švaros, išleidžiate daug vandens vien tik namų tvarkymui ir valymui? Jei norite sutaupyti laiko ir pinigų – pirmiausia atlikite vandens tyrimą ir įsigykite vandens filtrus. O kodėl reikia pradėti nuo vandens tyrimo? Jis atsakys, kokius fitlrus rinktis, nes tikrai ne visi jie gali atlikti būtent tą funkciją, kurios reikia po vandens tyrimo atsakymų.

        Chemikalai namuose – ir brangu, ir pavojinga

Chemikalai, kuriuos naudojate namuose ne tik gali išvalyti paviršius, bet gali ir gerokai pagadinti sveikatą. Ar jums pažįstamas jausmas, kai nuo cheminių valiklių gausaus naudojimo ima suktis galva, pykina, norisi įkvėpti gryno oro ir džiūna gerklė? Tai – lengvas apsinuodijimas tačiau laiku nesureagavus, galite atsidurti net ir ligoninėje.

Į plaučius patekę chemikalai ir apsinuodijimas jais – tai gan dažna toksikologijos skyriaus ligoninėse pasitaikanti situacija. Gydytojai rekomenduoja naudoti valiklių kuo mažiau arba valant jais vėdinti patalpas, nenaudoti kelių skirtingų valiklių vienu metu ir t.t.

Sveikata – tai viena chemikalų pusė. Kita – piniginė. Perkant pigias valymo priemones nepasiekiate švaros, sunku panaikinti pašalinius, nemalonius kvapus, o brangios valymo priemonės tiesiog yra brangios ir nesinori leisti daug pinigų. Šalia reikėtų paminėti ir tai, kad nuolat šveičiant, valant, dėvisi paviršiai, todėl ir namai dėvisi greičiau.

Siūlome: Vandens tyrimai visoje Lietuvoje, užsisakykite internetu.

          Vandens tyrimas ir vandens filtrai

Kalbant apie nuosėdas, kurios yra viena didžiausių problemų namuose, nes jos sunkiausiai išvalomos, verta pasidomėti vandens kokybe, nes švarus vanduo neturi palikti nuosėdų ant paviršių. Vandens tyrimas – tai geras būdas išsiaiškinti vandens kokybę ir įsigyti vandens filtrus.

Vandens tyrimas – tai jau kiekvienų namų būtinybe tampantis veiksmas siekiant kokybiško ir saugaus vartojimui ir naudojimui buityje veiksmas. Atlikus tyrimą, specialistai jums patars, ką daryti toliau. Kitas veiksmas įprastai – įsigyti tinkamus vandens filtrus ar kitą tinkamą įrangą. Jokiais būdais neskubėkite rinktis vandens gerinimo priemonių patys – tai ne tik gali kainuoti brangiai, tačiau ir neatliks funkcijos Todėl siekiant švaraus vandens, veiksmų eiga pirmiausia yra vandens tyrimas ir tik tuomet priemonės.

          Kas nutiks, jei netaliksite vandens tyrimo

Neatlikus vandens tyrimo ir savarankiškai pasirinkus vandens filtrus, ne tik galite sugadinti brangius prietaisus, tačiau ir dar labiau pabloginti vandens kokybę. Ji, žinoma, atitaisoma, tačiau išlaidos išaugs dvigubai, nes neretai sugadinti prietaisai nebetinkami naudoti.

Taigi, pirmiausia reikia išsiaiškinti priežastis ir tik tuomet kreiptis su vandens tyrimu į specialistus, kurie profesionaliai išaiškins, kaip ir kokius filtrus naudoti.