22 birželio, 2024

Kiekviena moteris bet kuriuo laiku nori būti graži. Tikriausiai daugeliui iš jų kiekvieną dieną daryti makiažą nėra per daug mėgstamas dalykas ir daugelis tikrai tokio darbo  atsisakytų, nes tai sugaišina nemažai laiko, o vakare bet kuriuo atveju vis tiek reikia jį nuvalyti. Tačiau netgi tokį nepatogumą galima kuo puikiausiai išspręsti ir išeitis yra permanentinis makiažas. Tad ką reikia žinoti prieš norint jį atlikti, norime papasakoti šiame straipsnyje.

Kaip galima suprasti permanentinį makiažą?

Permanentinį makiažą galima suprasti kaip ilgalaikį makiažą. Vadinasi kiekvieną rytą atsikėlus anksti jums nereikės dažyti tam tikrų vietų, todėl galėsite sutaupyti nemažai laiko. Toks padarytas makiažas išsilaiko pakankamai ilgai, todėl gana ilgą laiko tarpą apie tam tikras veido vietas bus galima pamiršti ir jomis nesirūpinti. Aišku, nereikia galvoti, kad vieną kartą pasidarius tam tikrų veido vietų permanentą, jis išliks visam gyvenimui. Kartas nuo karto jį reikės atnaujinti, nes po truputį jis bluks, tad po ilgo laiko toks makiažas nebebus toks ryškus. Naudoti permanentą galima įvairiose vietose, tai yra ant lūpų, antakių, padaryti pravedimą ant vokų.

Kokių pojūčių galima tikėtis?

Permanentinis makiažas yra tarsi tatuiruotė, nes jis daromas su smulkia adatėle dažą purškiant į odą. Todėl aišku, bus jaučiamas šioks toks nemalonus jausmas, tačiau tokiose procedūrose yra naudojami nuskausminamieji, kurie visą procesą padaro malonesnį. Aišku, galima girdėti visokių patirčių, kai kurios moterys net nieko nejaučia, o kai kurioms tai yra skausminga. Bet tai yra individualus dalykas ir kiekvienas skausmą supranta kitaip. Labiau skausmingesnė vieta yra lūpos. Kadangi jų oda yra labai plonytė, todėl procedūra atliekama lėčiau ir ji trunka ilgiau. Antakiai yra pati neskausmingiausia vieta, kartais per tokią procedūrą galima ir užmigti. Akių pravedimas yra individualus, vieniems skausmingesnė, o kitoms skausmas nėra jaučiamas.

Higiena

Šioje procedūroje labai svarbi yra higiena. Kadangi tai yra rimtesnė procedūra, tai jos laikytis reikia, nes procedūroje naudojamos adatos, kurios duriamos į odą ir taip daromas permanentinis makiažas. Kiekviena meistrė turi naudoti vienkartines adatas ir jos turi būti išpakuojamos prie klientų, kad būtų įsitikinta, kad tokia adata yra naudojama pirmą kartą. Taip pat jie turi laikytis nustatytų reglamentų. Todėl visada reikia atkreipti dėmesį į tai, kaip dirba meistrės ir eiti tik pas kvalifikuotą.