26 vasario, 2024

Priežastys, kodėl vasaros metu turėtumėte nepamiršti apsaugos nuo saulės

Apsauga nuo saulės yra būtina ne tik vasaros metu, bet ir bet kuriuo kitu sezonu. Nedidelis kremo lašelis gali ne tik apsaugoti jūsų odą, bet ir padėti išvengti didelių pasekmių. Štai, keletas priežasčių, kodėl turėtumėte naudoti apsaugą nuo saulės:

1.   Nudeginta oda

Pagrindinė priežastis, kodėl turėtumėte naudoti apsaugą nuo saulės – nudegimų prevencija. Apsauga nuo saulės padeda išvengti paraudimų, besilupančios odos ir kitų nemalonumų, kuriuos gali sukelti saulės spinduliai. Jeigu nesate pratę prie saulės, tuomet jau po pirmojo deginimosi pastebėsite, kad oda tapo paraudusi, skausminga. Nudeginta oda ne tik negražiai atrodo, bet ir kelia didžiulį skausmą. Neretai vasaros metu tenka pamiršti pramogas lauke vien dėl nudegusios odos. Retais atvejais ne tik nudegimai sukelia skausmą, bet ir atsiranda infekcija. Na, o tuomet vasaros pramogas reikia iškeisti į vaistus ir vizitus pas gydytojus.

2.   Vėžio grėsmė

Kita priežastis, kodėl turėtumėte naudoti apsaugą nuo saulės yra vėžio grėsmė. Deja, bet vėžys vis dar nėra lengvai išgydomas. Vasaros metu rinkitės kremus, kuriuose SPF būtų ne mažiau nei 50. Na, bet net ir didelis kremo su SPF kiekis neapsaugos jus nuo vėžio. Todėl, jeigu norite būti saugūs vasaros metu, turėtumėte vengti ilgo deginimosi ir nepamiršti vasaros metu mėgautis ir pavėsiais.

3.   Gražesnis įdegis

Apsauga nuo saulės suteikia gražesnį įdegį, tačiau jis įgaunamas lėčiau. Visgi, jeigu norite nenudegti, o po truputį įgauti gražų, rudą įdegį, tuomet turite naudoti apsaugos kremus.

4.   Nesenstanti oda

Apsaugos kremai padės jums apsaugoti odą nuo senėjimo. Deja, bet saulė yra didelis odos priešas. Tie, kurie nuolat deginasi didina riziką greitesniam odos senėjimui.

Ar saugu priemones pirkti internetu?

Kaip ir bet kuri kita kosmetikos priemonė, apsauga nuo saulės turi būti originali. Nors kai kurie teigia, kad fizinės parduotuvės yra patikimesnės, nes jose nėra neoriginalių prekių, toks požiūris labai klaidingas. Tiek fizinėse, tiek internetinėse parduotuvėse gali būti ir originalių, ir neoriginalių prekių. Todėl, jeigu prekė jums kelia įtarimą, galite susisiekti su parduotuvės konsultantais ir pasiteirauti. Pirkti internetu kosmetikos priemones saugu, kadangi galima ne tik sužinoti apie prekės originalumą, bet ir rasti atsiliepimų. Jeigu internetinė parduotuvė garsėja neoriginaliomis prekėmis, apie tai tikrai turėtumėte rasti informacijos internete.

 

Skaitykite apie kosmetiką internete – Influx.lt puslapyje.