21 birželio, 2024

Švenčiant vestuves tam tikri atributai nėra atsiejami nuo tokios šventės. Tikriausiai kaip jaunosios neįsivaizduojame su kitokia suknele nei balta, kaip neįsivaizduojame vestuvių be jaunųjų šokio, tai ir neįsivaizduojame tokios šventės be šeimos židinio tradicijos. Tai ne tik yra tradicija, kurią naudoja daugelyje vestuvių, bet tai yra viena iš gražiausių vestuvių momentų, per kurį pasakoma gražūs žodžiai, neretu atveju išrieda ne viena ašara. Tad toks vestuvių momentas yra neapsakomai gražus, todėl šeimos židiniui turi būti skiriamas neeilinis dėmesys.

Iš kokių židinių galima rinktis?

Seimos zidinys yra didelė simbolika, todėl ir pasirinkimas yra gana nemažas, nes beveik kiekvieni jaunieji nori turėti tokią tradiciją savo vestuvėse. Todėl juos galima rinktis iš:

  • tarsi dviejų dalių sulipintų rankų, paukščių ar kitų panašių detalių, kurios simbolizuoja naujai susikūrusią šeimą.
  • Jeigu norite kažko paprastesnio, galima rinktis ir daugiau kasdieninę žvakidę. Tikrai nereikia apsiriboti tam tikrais dalykais, nes tai yra jūsų asmeninis šeimos židinys, tik jį jus degsite patys namuose, todėl jis turi patikti jums ir simbolizuoti jūsų šventę, bei kurstyti kasdienę meilę.
  • Tam tikrais atvejais galima orientuotis tik į pačią žvakę. Nes tikrai galima atrasti tokį variantą, kuris sukurtas būtent vestuvėms, tad galite rinktis paprastą žvakidę ir išskirtinę žvakę.

Kur galima atrasti šeimos židinių žvakių ar žvakidžių?

Įprastuose parduotuvėse tokio tipo žvakių ar žvakidžių atrasti pakankamai sudėtinga arba net neįmanoma, todėl geriau net nereikia vargti. Jeigu norite, kad paieška būtų sėkminga, tada reikia orientuotis į specializuotas parduotuves, kur yra prekiaujama tik tokio tipo prekėmis. Tai patogiai galite padaryti internetinėse parduotuvėse, nes jų yra pakankamai nemažai, todėl labai patogiai galite viską apžiūrėti ir pasirinkti sau patinkantį variantą. Taip pat reikia nepamiršti, kad tokiu būdu galite patogiai pasinagrinėti kainas ir išsirinkti kainos ir kokybės santykį atitinkančią prekę.

Kiek gali kainuoti šeimos židiniai?

Į tokį klausimą atsakyti yra pakankamai sunku, nes šeimos židinių gali būti pačių įvairiausių, todėl jų kainos ir skiriasi. O kainą gali nulemti labai daug dalykų, tokių kaip dydis, kaip ji atrodo, iš ko yra pagaminta ir panašiai. Tačiau verta žinoti ir dar vieną dalyką, kad toks daiktas yra perkamas visam gyvenimui, todėl į jį investuoti verta, kad ir kiek jis kainuotų, nes jis jūsų namuose užims tikrai didelę vietą, todėl jam gailėti lėšų nereikėtų.