30 rugsėjo, 2023

Ar turite senų vaizdo kasečių, kurių  nebegalite peržiūrėti? Ar žinojote, jog galima jas konvertuoti į skaitmeninį formatą, kad vėl galėtumėte jomis mėgautis žiūrint tiesiogiai per kompiuterį, televizorių ar mobiliųjų įrenginį mp4 formatu? Apie tai plačiau pasikalbėsime šiandienos straipsnyje.

Video prisiminimai – patys smagiausi

Tai būdas prisiminti gerus laikus, praleistus su šeima ir draugais. Jei turite senų vaizdo kasečių, kurių nenorite prarasti, galbūt galvojate, kaip jas perkelti į skaitmeninį formatą. Šis procesas iš tikrųjų yra nėra paprastas ir yra keletas būdų, kaip tai padaryti.

Video kasečių perrašymas . Ar įmanoma tai pasidaryti pačiam?

Vienas iš būdų konvertuoti senas vaizdo kasetes – naudoti vaizdo grotuvą (VHS), kurį galima prijungti prie kompiuterio naudojant specialų adapterį. Tada vaizdo įrašą į kompiuterio kietąjį diską galite perkelti naudodami įrašymo programinę įrangą. Kai jis ten bus, galite naudoti vaizdo įrašų redagavimo programinę įrangą ir konvertuoti failą į skaitmeninį formatą, pavyzdžiui, MP4, kuris yra daug universalesnis ir gali būti atkuriamas beveik bet kuriame įrenginyje.

Tačiau dažna problema, jog jiems sunku rasti reikiamus priedus, reikia skirti nemažai laiko video apdorojimui. Taip pat pasitaiko, jog neveikia ir vaizdo grotuvas neveikia, ar nebesuka kasetės.Laimei, yra kitų alternatyvų, kurioms nereikia specialios įrangos ar žinių.

Pavyzdžiui, galite pasinaudoti vaizdo kasečių konvertavimo į skaitmeninį formatą paslauga. Tokio tipo paslaugos idealiai tinka, jei norite konvertuoti daug kasečių arba jei neturite laiko tai daryti patys.

Ši paslauga kainuoja nedaug. Be to, vaizdo įrašus skaitmeniniu formatu gausite per kelias valandas.

Vaizdo kasečių perrašymas į skaitmeninį formatą yra puikus būdas išsaugoti savo prisiminimus ir dalytis jais su šeima bei draugais. Tai taip pat puikus būdas taupyti vietą, nes galite atsikratyti senų kasečių ir saugokite vaizdo įrašus kompiuteryje arba debesyje.

Verta pagalbos kreiptis pas profesionalus!

Kaip matote, konvertuoti vaizdo kasetes į skaitmeninį formatą nėra taip lengva, kaip gali atrodyti. Vis dėlto, jei neturite laiko ar žinių, kad tai padarytumėte patys, rekomenduojame pasinaudoti profesionaliomis paslaugomis. Taip būsite tikri, kad jūsų prisiminimai yra patikimose rankose ir kad jie bus konvertuoti teisingai.

Daugiau informacijos https://perrasymas.lt