4 birželio, 2023

Siaubo filmai visada buvo populiarūs, nes sugebėjo sukelti šiurpuliukus ant nugaros ir priversti pašokti iš vietos. Tačiau siaubo filmai apie dvasias turi kažką ypatingai šiurpaus ir stingdančio. Galbūt dėl to, kad šie filmai paremti dažnai tikrais įvykiais, o gal tiesiog dėl to, kad dvasios ar vaiduokliai yra nerimą keliantis dalykas. Kad ir kokia būtų priežastis, jei ieškote geros istorijos apie dvasias, nesuklysite pasirinkę vieną iš šių siaubo filmų apie vaiduoklius ir dvasias.

  • Filmas „Užkerėjimas“ (angl. The Conjuring) yra vienas sėkmingiausių pastarųjų metų siaubo filmų, ir nesunku suprasti kodėl. Filme pasakojama tikra istorija apie paranormalių reiškinių tyrėjus Edą ir Lorraine Warren, kurie buvo iškviesti padėti šeimai, terorizuojamai demoniškos dvasios. Filmas „Užkerėjimas“ (angl. The Conjuring) – tai siaubą keliantis filmas, po kurio dar kelias dienas žiūrėsite pro pirštus.
  • Viešbučio šeimininkai – dar viena puiki istorija apie vaiduoklius, paremta tikrais įvykiais. Filme pasakojama apie du seno viešbučio darbuotojus, kurie nusprendžia ištirti antgamtinę veiklą, kuri, kaip sklando gandai, vyksta jų viešbutyje. „Viešbučio šeimininkai“ – tai šiurpus ir atmosferiškas filmas, dėl kurio kelias savaites miegosite su įjungtomis šviesomis.
  • Filmas „Moteris juodais drabužiais“ yra viena klasikinių visų laikų istorijų apie dvasias. Joje pasakojama apie jauną teisininką, kuris išsiunčiamas į mažą kaime tvarkyti neseniai mirusios moters turto reikalus. Tačiau atvykęs jis sužino, kad kaimą terorizuoja tamsioji jėga. Filmas „Moteris juodais drabužiais“ – šiurpą ir įtampą keliantis filmas, kuris liks su jumis dar ilgai po to, kai jį pamatysite.

Jei ieškote tikrai šiurpios istorijos apie dvasias, tuomet „Žiedas tai filmas jums. Jame pasakojama apie prakeiktą vaizdajuostę, kuri po septynių dienų nuo jos peržiūros nužudo kiekvieną, kas ją žiūri. Žiedas“ – nerimą keliantis ir nepamirštamas filmas, kuris privers jus bijoti dar ilgai po to, kai baigsis titrai.

Taigi, jei ieškote geros istorijos apie dvasias, būtinai peržiūrėkite vieną iš šių siaubo filmų apie dvasias ir tikrai nenusivilsite!