18 gegužės, 2024

Svajojate apie malonią šilumą namuose visus metus, kuri nereikalauja iš Jūsų nei daug laiko, nei investicijų, galiausiai, nebūtų išgaunama lepia įranga? Tokiu atveju vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas yra šilumos siurbliai, kurie vadinami dėmesio verta inovacija.

Žinoma, patys šilumos siurbliai taip pat yra labai įvairūs. Saulės broliai, specialistai, kurie prekiauja šilumos siurbliais, didesniuose namuose dažniausiai siūlo rinktis oras-vanduo, kadangi jie našiau aptarnauti erdves patalpas nei ras-oras.

Įsigyti šilumos siurblius oras-vanduo galite čia: https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo.

O kodėl oras-vanduo?

  1. Pirmiausia, kaip jau minėjome, tai yra geriausias pasirinkimas tokiu atveju, kai reikia aptarnauti labai erdves patalpas. Taigi, jeigu Jūsų namai yra didesni nei 80 kvadratinių metrų – geriau rinktis oras-vanduo, kuris tolygiai paskirsto šilumą po patalpas per Jums labiausiai tinkamas įrangas.
  2. Ši sistema yra vertinama dėl to, kad ji ne tik padeda išgauti šilumą orui, tačiau ir karštą vandenį visiškai nemokamai. Taigi, papildomai nereikia elektra veikiančio boilerio, kuris taip pat padidina namų sąskaitas. Suderinkite kelias sistemas ir tuo pačiu išbandykite jų funkcionalumą.
  3. Žinoma, svarbu ir tai, kad oras-vanduo šilumos siurbliai puikiai veikia ir prie -20. Kai kurie bijo, kad jie gali neaptarnauti patalpų, kai lauke temperatūra tampa labai žema. Taip tikrai nebus. Šilumos siurbliai oras-vanduo puikiai aptarnauja patalpas net ir tokiu atveju, kai šaltukas spaudžia iki -20. Netikėkite mitais, kurie gali trukdyti įvertinti šios įrangos funkcionalumą.
  4. Dar vienas labai svarbus šios sistemos privalumas yra tai, kad ji gali būti jungiama prie jau esamos sistemos. Tokiu atveju tikrai galima nemažai sutaupyti. ir jokio skirtumo, ar Jums labiausiai tinka, kad šiluma būtų skirstoma per radiatorius, ar per grindinį šildymą.
  5. Galiausiai, šiuo metu šilumos siurblius galima įsigyti pigiau su subsidija. Apskritai sistemos išlaikymo kaštai yra gana maži, tad tai puiki galimybė sutaupyti. Galiausiai, gyventi ekologiškai.

Jeigu norite daugiau sužinoti apie šį įrenginį – visada siūlome tartis su specialistais, kurie atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir padės geriausiai suprasti – kas labiausiai tinka Jūsų atveju.