18 balandžio, 2024

Kodėl visi žmonės nori sužinoti savo ateitį? Galbūt dėl to, nes nuolat gyvenime susiduria su pasirinkimais? Ar dėl to, nes bijo padaryti kažką reikšmingo ir suklysti? Todėl atrodo pats paprasčiausias variantas – bent akies kampeliu pažvelgti į ateitį, pamatyti kas laukia ir tuomet užtikrintai priiminėti sprendimus. Dėl šių priežasčių jau senų senovėje žmonės ieškodavo būdų kaip pamatyti ateitį ar sužinoti tam tikrų, jiems siunčiamų, ženklų reikšmę.

Taro kortos gali papasakoti apie tavo ateitį?

Vienas turbūt seniausių būdų sužinoti ateitį – taro kortos. Taro kortos turbūt lengviausias būdas sužinoti ateitį. Šiais laikais už tam tikrą mokestį galima rasti daug būrejų, kurios užsiima šia veikla ir teikia tokias paslaugas kaip būrimas. Paprastai galima būrejoms duoti vieną klausimą ir laukti atsakymo arba galima paprašyti bendro būrimo, kurio metu, taro kortos sukris taip, kad atspindėtų žmogaus asmenybę, jo gyvenamąją aplinką, kas jo laukia, ko reikėtų pasisaugoti, kur eiti, kad pasisektų ar atrastų save ir panašiai.

Kurios kortos gali parodyti tikslesnį atsakymą: taro kortos ar Lenormand kortos?

Paprastai būrimo metu būrėjos naudoja taro kortas. Kiekviena korta turi begalę reikšmių įvairiose srityse, todėl šios kortos labiau gali apibūdinti situaciją, pažvelgti iš šono ir galbūt nurodyti kaip veikti. Na o Lenormand kortos yra skirtos būrimui, ir galimos naudoti ir pradedančiajam. Lenormand kortos puikiai nurodo buvusias sutuacijas, dabartį bei galimus ateities veiksnius ar nutikimus. Šios kortos yra lengviau skaitomos ir tinka naudoti kasdienai. Jų pagalba galime atsikėlus ryte, ištraukti kortą ir pamatyti, kokia diena laukia, kaip seksis, ko tikėtis ir galbūt gauti kažkokią užuomeną kaip elgtis.

Ar Lenormand kortos skirtos vakarėliams?

Šios kortos tikrai gali būti naudojamos draugų vakarui ar linksmiems susitikimams. Vakarėlio metu, galite vadovautis nurodytomis taisyklėmis ir žaidimo forma sužinoti kas jūsų ar jūsų draugų laukia ateityje! Lenormand kortos neturi griežto naudojimo taisyklių, todėl gali būti naudojamos tiek profesionaliai, tiek žaidimo forma. Na tik žinoma siekiantiems efektyviausio rezultato – rekomenduojama naudoti tiksliai pagal taisykles ir naudoti instrukcijas, kuriose pateikiami kortų paaiškinimai. Paprastai Lenormand kortos kainuoja nuo dešimt iki keturiasdešimt eurų. Tad galite rinktis jas taip, kad jos jums būtų patrauklios ir artimos sielai.