8 gruodžio, 2022

Kamuoja sunki darbo diena ar visą dieną tenka tvarkyti reikalus ant kojų? Tokiu atveju galite būti labai įtemptos Jūsų kojos. Tačiau nesvarbu, ar kojos pavargusios nuo apsipirkinėjimo, treniruočių, ar žygių. Dabar galite kiekvieną vakarą tinkamai pasirūpinti savo pėdomis. Pėdų masažuokliai, kuriuos nuodugniai išanalizavome. Nuo šiol galite mėgautis „sveikatingumu“ patogiai įsitaisę savo namuose. Dėl to ne tik kojos, bet ir visas kūnas atsipalaiduos. Apžvelgėme pėdų masažuoklį „PRO FEET300″,

Pėdų masažuokliai.

Funkcijos, kurias greitai pamėgsite. Mažesnė ar didesnė, slėginė ar burbulinė, atvira ar uždara funkcijos. Yra daug masažuoklių tipų. Jie gali turėti dar daugiau funkcijų. Nėra svarbu turėti visas funkcijas.

Kurios iš jų yra būtinos, o kurių tikrai turėtumėte norėti? Pėdų masažuoklių funkcijos:

  • Masažo intensyvumo kontrolė: nors gali atrodyti, kad masažo intensyvumo lygių parinkimas tampa tam tikru standartu, tai nėra visiška tiesa. Ypač ne pigesniuose prietaisuose, kuriuose paprastai yra tik vienas masažo lygis. Tačiau tai gali netikti jautresnę odą ir raumenis turintiems žmonėms. Tokiems žmonėms yra galimybė reguliuoti atskirus masažo lygius. Tai leidžia patogiai pasirinkti reikiamą masažo stiprumą.
  • Nuimami masažo voleliai ir priedai. Žinoma, kuo daugiau gaunate su produktu, tuo yra geriau. Visų jų tikrai nebūtina naudoti vienu metu. Šiuo atveju didesnis funkcijų skaičius taip pat gali turėti nemalonų ir galiausiai priešingą poveikį pėdoms. Todėl pirkdami būtinai patikrinkite, ar masažuokliai yra reguliuojami.
  • LCD ekranėlis: Kai kurie modeliai yra valdomi paprastu valdikliu, kiti turi aiškų LCD ekraną arba net nuotolinio valdymo pultą. Tai tik norų klausimas. Jei planuojate pirkti masažuoklį senjorams, rinkitės paprastesnį variantą, kad būtų kuo paprastesnis valdymas. Jei esate intensyvus naudotojas, nedvejodami rinkitės naujausias technologijas.
  • Laikmatis: galite lengvai užmigti masažo arba infraraudonųjų spindulių šildymo metu. Nesijaudinkite, dauguma pėdų masažuoklių turi laikmatį, kuris tiesiog sustabdo masažą po dažniausiai 15-30 minučių. Viskas priklauso nuo konkretaus modelio ir masažo metodo.

Kita alternatyva – Sportinio masažo pistoletai.

Šio principo masažuokliai išpopuliarėjo ypatingai tarp sportininkų, taip pat ir tarp masažuotojų, kinezeterapeutų, o dabar apie tai sužino vis daugiau ir daugiau žmonių. Palyginti su masažine vonele arba pėdų masažuokliais, sportinio mušamojo masažo privalumas yra toks, kad juos lengva naudoti ir nešiotis, todėl galite patogiai nešiotis su savimi rankinėje arba sporto krepšyje. Be to, jie yra lengvesni už kitus masažuoklius, todėl masažą galite atlikti kur tik norite ir jūsų neriboja nei erdvė, nei laikas. Pavyzdžiui rankinis masažuoklis ,,Alpha Pro“ sveria vos kilogramą, o mažesni ,,Alpha mini“ variantas gali pasigirti tuo, kad sveria vos pusę kilogramo, tačiau yra silpnesnės baterijos ir stiprumas yra mažesnis.

  1. Viso kūno masažuokliai dažniausiai naudojami kaklui ir pečių juosmeniui.

Žodžio SHIATSU  terminas iš tikrųjų reiškia bendrą sveikatos priežiūrą, ši masažo technika atsirado Japonijoje ir tapo daugelio šiuolaikinių masažo technikų pagrindu. Teigiama, kad jos pagrindą sudaro tradicinė Rytų (ypač kinų) medicina ir masažo praktika. Šis masažo būdas ne tik gerina fizinę paciento būklę, bet ir daro teigiamą poveikį psichikai bei padeda atkurti jėgas. Išvertus pažodžiui, SHIATSU (shia-tsu) reiškia „spaudimą pirštais“ ir iš pradžių buvo atliekamas masažuotojų, kurie daugelį metų gilinosi į šio gydymo meno paslaptis. Šiuolaikinis kaklo ir pečių masažuoklis ,,Am700“ gali puikiai pakeisti pirštų ir rankų veiksmus, todėl šis masažo būdas šiandien prieinamas kiekvienam. Pirštų minkymą pakeičia masažo galvutės, kurių veikimo kryptį galima lengvai reguliuoti, o kartu su infraraudonųjų spindulių šildymu galima pasiekti išties puikių rezultatų. Spaudžiant kūno energetinius taškus ir tam tikras vietas, puikiai subalansuojama kūno energija, Rytų medicinoje vadinama KI (arba CHI).

Šio tipo masažuoklis yra neabejotinai labai praktiškas masažo prietaisas, kurį tikrai įvertins įvairaus amžiaus žmonės, nes tinkamai atliekamas masažas taip pat turi didelį prevencinį poveikį, todėl nereikia laukti, kol atsiras sveikatos problemų. Priešingai, kur kas protingiau yra užkirsti kelią tokioms situacijoms ir pasimėgauti maloniu masažu namuose, kuris pagerins jūsų fizinę ir psichologinę būklę. Shiatsų masažuoklį ,,Am700“ labai paprasta prijungti ir naudoti, be to, prie jo pridedamos išsamios naudojimo instrukcijos lietuvių kalba ir kitų europos šalių

Masažuoklis puiki alternatyva pakeisti tikrą masažuotoją, nes dvi poros minkymo galvučių darbą atlieka tikrai tiksliai. Infraraudonųjų spindulių šildymo principas gali užtikrinti malonų giluminį šildymą, iki pat 50 °C temperatūrą, kuri yra saugi ir maloni, o giluminis masažo efektas labai sustiprėja. Masažo valdymo pulte galima lengvai reguliuoti minkymo kryptį ir bet kuriuo masažo metu ją keisti, be to, po penkiolikos minučių masažas automatiškai išsijungia, tai veikia kaip apsauga. Prietaiso komplektacijoje yra maitinimo laidas ir patogus adapteris automobilio cigarečių uždegiklio lizdui naudoti. Masažuoklio medžiaga padengta poliuretano sintetine oda, kurią labai malonu liesti, maitinimo laidai yra pakankamai ilgi net 1,80m, kai kitų modelių laidai dažnu atveju siekia vos 1m, taip pat esančios rankovės niekaip nevaržo Jūsų naudojantis prietaisu. Masažuoklio konstrukcija yra tokia, kad jį galima lengvai naudoti ir ant kitų kūno dalių, pavyzdžiui, nugaros, kojų, juosmens ar sėdmenų srities.