3 birželio, 2023

Tinkama karatė rūšis, kuri atitinka Jūsų poreikius bei gyvenimo filologiją, dažniausiai yra pasirenkama tariantis su specialistais. Visada geriausia yra rintis tas mokyklas, kurios  teikia bent jau kelių tipų karatė mokymų paslaugas. Esame tikri, kad galiausiai rasite tokią, kuri leis Jums atrasi savyje visai kažką kito.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie karatė – siūlome skaityti karate-shido.lt puslapyje. Taip pat galima tartis su mokytojais, kurie Jums atsakys į visus kylančius klausimus.

Vienas dažniausiai minimų tipų „Uechi Ryu“ karatė.

„Uechi Ryu“ karatė istorijos eigoje

„Uechi Ryu“ arba „Uechi“ mokykla skaičiuoja jau kelis šimtus metų ir džiugu, kad vis daugiau žmonių nori mokytis šios metodikos, kuris gali padėti ne tik labiau išlavinti kūną, tačiau taip pat ir sielą. Šio karatė tipo tikslas yra padėti žmogui geriau pažinti savo kūną ir tuo pačiu suprasti jį. Žinoma, reikia tikrai skirti daug darbo, kad rezultatas būtų. Tačiau esame tikri, kad gavus diržą – aplanko labai didelis džiaugsmas, kuris atveria ir plačias galimybes.

„Uechi Ryu“ diržų sistema

„Uechi Ryu“ diržų sistema, kaip ir kito stiliaus karatė, yra klasifikuojama pagal spalvas. Tai yra, kai asmuo pasiekia tam tikrą lygį – jis gauna diržą. Žemiau pateiksime spalvų klasifikacijos žymėjimus.

  1. Jukyu“ – baltas diržas be juostų.
  2. „Kykyu“ – baltas diržas su juosta.
  3. „Hachikyu“ – baltas diržas su dvejomis juostelėmis.
  4. „Sichikyu“ – baltas diržas su trimis juostelėmis.
  5. „Rokkyu“ – baltas diržas su žalia juosta.
  6. „Gokyu“ – žalias diržas.
  7. „Yonkyu“ – žalias diržas su ruda juosta.
  8. „Sankyu“ – rudas diržas su juoda juosta.
  9. „Kikyu“ – rudas diržas su dvejomis juodomis juostelėmis.
  10. „Ikkyu“ – rudas diržas su trimis juodomis juostomis.

Svarbiausia yra bandyti naujus dalykus. Nors ir tai gali atrodyti labai sunku bei reikalauja labai daug darbo, tačiau esame tikri, kad galiausiai rasite balansą, kurio Jums reikia. Tokį, kuris atvers plačias galimybes ir paskatins pamatyti, kad karatė yra ne tik sportas Jūsų kūnui, tačiau ir mankšta Jūsų protui.