16 liepos, 2024

Vasara jau čia pat, todėl dabar pats tinkamiausias metas atnaujinti savo stilių, jeigu dar nesuspėjote to padaryti. Ir neabejotinai viena iš svarbiausių aprangos detalių šiltuoju metų laiku yra glaudės. Juk norisi atrodyti stilingai ne tik mieste ar darbe, bet ir atostogaujant bei mėgaujantis saule. Taigi, kokios tendencijos bus madingiausios dabar?

Nuo ryškių spalvų iki minimalistinio stiliaus

Iš tikrųjų tiek vienas, tiek kitas variantas bus madingas pasirinkimas. Todėl viskas priklausys nuo to, ar norite išsiskirti, ar mieliau rinktumėtės ne tokį iššaukiantį stilių. Mėgstantiems neriboti savęs madingu pasirinkimu būtų vyriškos maudymosi glaudės su gėlių ar gyvūnų motyvais, geometriniais raštais bei neoninėmis spalvomis. Tuo tarpu visiškai kitokia alternatyva būtų solidūs, vienos spalvos modeliai, kurie yra elegantiški ir lengvai derinami.

Ne mažiau madingi būtų ir sportiniai modeliai, kurie puikiai tiks ne tik aktyviam laisvalaikiui ar plaukimui, bet ir paprasčiausiai mėgaujantis saulės spinduliais. Visą jų asortimentą galima rasti internetinėje parduotuvėje https://4fstore.lt/vyrai/apranga/maudymosi-drabuziai/glaudes.html. Kadangi vis daugiau dėmesio mada atkreipia ne tik į išvaizdą, bet ir į praktiškąjį aspektą. Todėl šiomis dienomis jau nereikia rinktis tarp patogaus ir gražaus, galima turėti du viename.

Attachment:
maudymosi-glaudes-vyrams.jpg

Perdirbtos medžiagos, kiek tai svarbu?

Vis daugiau drabužių gamintojų savo produkcijoje pakartotinai panaudoja medžiagas ar jų produktus. Ne išimtis ir vyriškos glaudės. Galime rasti ne vieną tokį modelį. Tiesa, savo išvaizdą jie nelabai skirsis nuo visų likusiųjų. Tačiau rūpinantis tvarumu bei ekologija, norint prisidėti prie aplinkos tausojimo tikrai galima pagalvoti apie tokį pasirinkimą. Kuris tampa vis madingesniu. Tai dar vienas puikus įrodymas, kad mada apima gerokai daugiau aspektų, negu vien tik išvaizdą.

Lygiai taip pat galima rinktis ir natūralias medžiagas, kurios bus švelnios kūnui ir tuo pačiu nekenksmingos aplinkai.

Papildoma informacija: https://4fstore.lt/blog/post/tobula-vasara-arba-kaip-parinkti-figurai-tinkanti-maudymosi-kostiumeli

Straipsnis Remiamas