3 spalio, 2023

Žiema jau čia, o tai reiškia, kad atėjo laikas jaukiai įsitaisyti ir pasimėgauti stalo žaidimais. Kadangi yra tiek daug puikių stalo žaidimų, nepaisant to, kokie jūsų pomėgiai ar įgūdžių lygis, yra daugybė pasirinkimų. Apžvelkime geriausius stalo žaidimus, kuriuos galite žaisti šią žiemą.

Kortų žaidimai

Kortų žaidimai yra nesenstanti klasika, puikiai tinkanti vakarui su draugais ir artimaisiais. Šią žiema dauguma renkasi žaisti pokerį, tūkstantį, UNO, ir BlackJack’ą. Plačiau apie kiekvieną iš jų.

  • Pokeris tai klasikinis kortų žaidimas, žinomas jau šimtmečius. Žaidimo tikslas – sukurti geriausią pokerio kombinaciją ir laimėti žetonų iš kitų žaidėjų.
  • Tūkstantis yra paprastesnė pokerio versija, kurią gali žaisti nuo dviejų iki keturių žmonių. Žaidimo tikslas surinkti kuo daugiau kuo daugiau taškų. Apie tai galite plačiau paskaityti Gameplay.lt
  • UNO yra populiarus šeimai skirtas kortų žaidimas, kuriame stengiamasi pirmam atsikratyti visų savo kortelių. Tai itin smagus žaidimas, kuriame galite blefuoti, strateguoti ir apkartinti kitų žaidėjų reikalus.
  • Black Jack tai įdomus įgūdžių ir atsitiktinumo žaidimas, kuriame žaidėjai stengiasi priartėti prie 21 taško ir jo neviršyti.

Populiariausi stalo žaidimai: Monopolis ir Scrabble

Monopolis yra dar vienas klasikinis stalo žaidimas, kurį žino ir mėgsta visi. Šiame žaidime reikia šiek tiek daugiau strategijos nei kortomis – jums reikia pirkti nekilnojamąjį turtą, statyti namus ir viešbučius, prekiauti nekilnojamuoju turtu su kitais žaidėjais ir rinkti iš jų nuomos mokestį, kad sukauptumėte turtus. Monopolis taip pat siūlo specialius leidimus, pavyzdžiui, „Simpsonų“ arba „Sostų žaidimų“, jei jums labiau patinka.

Žaidžiant „Monopolį“ gali prireikti šiek tiek kantrybės, tačiau mainais už tai gausite valandų valandas pramogų. Jei nenorite investuoti į fizinę „Monopolio“ versiją, visada galite žaisti internetu su žmonėmis iš viso pasaulio! Tai toks pat smagus žaidimas, kuriam nereikia nei lentų, nei figūrėlių!

Srabble tai žaidimas kuriame žaidėjai naudodami raidžių plyteles sudaro žodžius ir renka taškus. Tai puikus žaidimas rašybos ir žodžių mėgėjams – laimi žaidėjas, surinkęs daugiausia taškų! Tai puikus pasirinkimas žaisti su šeimos nariais.

Pasirenkate patys

Žiemos vakarai skirti susiburti prie šiltos ugnies su artimaisiais ir pasimėgauti stalo žaidimais. Nesvarbu, ar mėgstate tradicinius kortų žaidimus, tokius kaip pokeris, ar šiuolaikinius mėgstamus žaidimus, tokius kaip Monopolis, šį žiemos sezoną kiekvienas ras ką nors sau. Taigi prisitraukite kėdę prie židinio ir atverskite „Monopolio“ dėžę – laikas žiemos žaidimams.