3 spalio, 2023

Valentino diena jau visai netoli, todėl norite būti tikri, kad savo ypatingam žmogui parūpinsite puikią dovaną. Tačiau pripažinkime, kad: kainos yra tokia klišė! Nesinori dovanoti, kas būtu visiškai neįdomu. Laimei, yra daugybė unikalių ir apgalvotų dovanų. Štai 7 puikios Valentino dienos dovanos kurios neištuštins jūsų piniginės.

Dovanų idėjos kurios labiausiai pasiteisina

  1. Asmeniniai meno kūriniai: Tai puikus būdas parodyti savo partneriui, kad jis jums labai svarbus, – padovanoti jam ką nors personalizuoto su prasminga žinute. Pavyzdžiui, galbūt galite gauti pagal užsakymą pagamintą meno kūrinį su kaligrafiškai užrašytu romantišku posakiu ar sentencija. Tai ne tik suteiks dovanai asmeniškumo, bet ir puikiai atrodys ant bet kurios sienos ir galės būti saugomas daugelį metų kaip jūsų meilės priminimas.
  2. Juvelyriniai dirbiniai: Juvelyriniai dirbiniai visada buvo viena populiariausių Valentino dienos dovanų, nes jie rodo rūpestingumą ir rūpestį. Jei ieškote kažko tikrai ypatingo, kodėl gi nepagalvojus apie papuošalų gamybą pagal užsakymą? Galite rinktis metalus, akmenis ir graviūras, atitinkančias jūsų biudžetą, ir kartu sukurti kažką unikalaus ir įsimintino.
  3. Bilietai į renginį: Jei jus abu domina muzika ar sportas, kodėl gi nepadovanojus bilietų į renginį? Nesvarbu, ar tai būtų koncertas, ar žaidimų vakaras namuose, tokia dovana tikrai sukurs nepamirštamą patirtį, kurios jūsų partneris niekada nepamirš! Be to, jei iš anksto suplanuosite ir įsigysite bilietus pakankamai anksti, galbūt net pavyks gauti gerų nuolaidų!
  4. Dovanų kuponas: Dovanokite ne daiktus, o patirtį: Pastaraisiais metais vis labiau populiarėja dovanoti dovanų kuponus – ir ne veltui! Užuot pirkę daiktus, kurie po kurio laiko bus išmesti arba pamiršti, kodėl gi nepadovanojus patirties, pavyzdžiui, vakarienės išskirtiniame restorane arba bilietų į pramogų parką? Taip jie tai prisimins amžinai!
  5. Namų dekoro daiktai: Kodėl Valentino dienos proga nepadovanojus jiems ko nors ypatingo? Ar tai būtų naujas pagalvėlių rinkinys, ar tiesiog keletas nuotraukų rėmelių su prisiminimais apie jūsų bendrus santykius, tokios dovanos puikiai atrodo bet kuriuose namuose ir padeda įnešti šiek tiek šilumos į bet kurią erdvę.
  6.  Dovanų krepšelis: Kas nemėgsta gauti krepšelių, pripildytų gėrybių? Keletas idėjų: gurmaniški šokoladiniai saldainiai iš viso pasaulio (jų galima rasti internete), įvairios arbatos iš įvairių žemynų (taip pat galima rasti internete!), vyno buteliai kartu su sūrio lėkštėmis (jei tai leidžiama jūsų vietovėje). Tokios dovanos tikrai padarys įspūdį kiekvienam ir bus smagių staigmenų, kai visą dieną išpakuosite visas tas gėrybes!
  7. Prenumeruojamų paslaugų dėžutė: Galbūt vienas iš dalykų, kuriuos abu su partneriu mėgstate daryti kartu, yra skirtingų kultūrų pažinimas per maistą ar veiklą? Tuomet kodėl gi nenustebinus jų prenumeratos paslaugų dėžute, pritaikyta būtent šiems pomėgiams? Galite rinktis nuo tarptautinių užkandžių dėžutės iki alaus prenumeratos – galimybių yra begalės!

Svarbiausia – dovaną išrinkti iš širdies

Nesvarbu, kokią dovaną nuspręsite padovanoti šią Valentino dieną – nuo asmeninių meno kūrinių iki prenumeratos dėžučių – nepamirškite, kad svarbiausia parodyti, kiek daug jie jums reiškia, pasitelkiant apgalvotus gestus, pavyzdžiui, šias septynias pirmiau minėtas unikalias dovanas! Taigi pirmyn – parodykite jiems, kokie ypatingi jie yra, ir šiais metais padovanokite jiems kažką daugiau nei tik kuponus! Laimingos Valentino dienos!