3 spalio, 2023

Tikriausiai kiekvienas bent jau kartą gyvenime yra susidūręs su automobilių nuomos paslaugomis. Kadangi tokių punktų yra ne vienas, tai ir tikriausiai kiekvienam teko susidurti su įvairiomis situacijomis. Kartais su nuoma galėdavo pasisekti visai neblogai, o kartais tekdavo nusivilti. Tačiau kaip bebūtų, tokios paslaugos yra labai reikalingos, nes gyvenime gali atsitikti įvairių situacijų, kai tiesiog savo nuosavo automobilio vairuoti nėra galimybės. Tikriausiai kiekvienas stengiamės, kad automobilių nuoma būtų kaip įmanoma pigesnė, tačiau pats automobilis būtų kokybiškas, o suteikiamos paslaugos pačios aukščiausios kokybės, todėl šiame straipsnyje norime daugiau papasakoti apie automobilių nuomą ir pateikti patarimus, kurie padės tokias paslaugas gauti kaip įmanoma pigiau, bet labai kokybiškas.

Susiraskite automobilio nuomos paslaugas iš anksto

Jeigu yra numatytas tam tikras jūsų nuosavo automobilio remontas ar žinote iš anksto, kad tam tikram laikui savo automobilio vairuoti tiesiog neturėsite galimybės, tad jau iš anksto reikia pasirūpinti automobilių nuoma, kad visko nereikėtų daryti pačią paskutinę minutę. Tikriausiai kaip ir kiekvieną dalyką perkant iš anksto, galite gauti kur kas geresnę kainą, nei kad jį perkant pačią paskutinę minutę. Lygiai tokia pat situacija yra ir su automobilių nuoma. Jeigu pradėsite ja domėtis iš anksto, tai turėsite kur kas daugiau laiko pasiieškoti skirtingų nuomos punktų, kurie gali siūlyti skirtingas sąlygas, taip pat pasilyginti kainas ir taip surasti kur kas patogesnį variantą. Neretu atveju, ieškant tokių paslaugų ilgesnį laiką, galima atrasti ir siūlomas akcijas, kurių metu automobilio nuoma kainuos pigiau nei įprastai.

Kuras

Labai dažnai daugelis daro klaidą, kad nuomojantis automobilį dėmesį kreipia tik į nuomos kainą. Tačiau dažnuose nuomos punktuose reikia mokėti tik už pačią nuomą ar draudimus, o kuras į visą kainą nėra įskaičiuojamas. Bet reikia žinoti tai, kad automobilis turi būti grąžinamas su tokiu kiekiu kuru, kiek jame buvo vos tik pradėjote važiuoti. Todėl prie automobilio nuomos reikia pasiskaičiuoti ir kiek maždaug kuro reikės ir kokia bus kaina. Žinant panašų skaičių, bus galima spręsti, kokį automobilį pasirinkti, nes kiekvienas automobilis tikrai nesunaudoja vienodai kuro, todėl kiekviena situacija gali būti skirtinga.

Papildomos paslaugos

Labai dažnai nuomos punktai gali siūlyti ir papildomas paslaugos, tokias kaip įvairūs draudimai, navigacijos ir panašiai. Tad apie tai reikia irgi iš karto pagalvoti, ar tokios paslaugos bus naudingos ar ne. Jeigu jos bus naudingos, reikia pagalvoti, ar visa tai galite pasidaryti patys ar reikės pasinaudoti automobilių nuomos paslaugomis. Verta apsiskaičiuoti, kuris variantas labiau apsimoka ir kur galite sutaupyti daugiau. Kartais renkantis visas paslaugas su automobilio nuoma, viskas gali gautis kur kas pigiau, nei kad stengiantis viską gauti iš skirtingų tiekėjų.