3 birželio, 2023

Jeigu esate dirbęs užsienyje, o šiuo metu grįžote gyventi į Lietuvą – siūlome nepamiršti, kad dalį mokesčių galima atgauti iš tos šalies, kurioje iki tol mokėjote mokesčius. Pavyzdžiui, mokesčių grąžinimas iš Vokietijos bei kitų ES šalių nėra labai sudėtingas darbas, tik reikia rasti gerus specialistus, kurie padėtų darbus atlikti už Jus.

Su gera komanda – viskas yra įmanoma. Jie ne tik padeda sutvarkyti dokumentus, tačiau ir atsako į klientams rūpimus klausimus. O tai yra svarbu. Apžvelkime tai plačiau.

Kas gali atgauti mokesčius?

Mokesčių atgavimo klausimas daugeliui žmonių vis dar atrodo gana neaiškūs. Reikia ne tik išmanyti daugelį smulkmenų, tačiau taip pat ir daugeliui kyla klausimas, ar finansiškai verta yra tartis su tokiomis įmonėmis, kurios padeda atgauti pinigus. Juk jų paslaugos taip pat kainuoja. Visgi, tikrai verta, kadangi jiems dažniausiai yra mokama dalis nuo gaunamų  pinigų, tai yra, procentas, kuris dažniausiai patenkina poreikius. O atgauti mokesčius gali tik tie, kurie dirbo legaliai. Tai yra bene pati svarbiausia sąlyga greta kelių smulkmenų, kurios papildo šį reikalavimą.

Tik tie, kurie dirba legaliai

Žinoma, atgauti mokesčius gali tik tie, kurie dirbo legaliai ir tuo pačiu juos mokėjo. Tai ir tarsi įgauna prasme, suteikia mokesčių mokėjimui svarbumą, kurį daugelis žmonių šiais laikais pamiršta. Mokesčių mokėjimas yra svarbus darbas, kuris leidžia mums kur kas ramiau jaustis dėl ateities. Žinoma, kaip papildoma galimybė yra mokesčių atgavimas. Ja pasinaudoti yra būtina.

Įmonės, kuri Jums padės, pasirinkimas

Reikia tartis su tais, kurie teikia įmones legaliai. Tai yra garantija, kad mokesčiai tikrai bus atgaunami, tiek, kiek jums priklauso. Dažniausiai tokių įmonių mokestis yra procentinis nuo sumos, kuri bus atgaunama. Taigi, klientas – visada gauna naudą, tad keista, kad dar ne visi ja naudojasi.

Gyvenusieji Vokietijoje tikrai turi pasinaudoti tokia galimybe, kuri prieinama kiekvienam. Svarbiausia, kad pačiam žmogui beveik nieko nereikia daryti. Tik rasti patikimą įmonę, tartis su ja ir galiausiai – laukti mokesčių, kurie Jums priklauso.