21 birželio, 2024

Iphone telefonai yra vieni iš brangiausių rinkoje, jei ne patys brangiausi. Tuomet daugelis pirkdami iphone tikisi, jog telefonas bus kokybiškas ir neprireiks atlikti remonto daug metų. Visgi realybė rodo ką kitą. Iphone, kaip ir kiti telefonai, genda. Gedimai gali būti labai įvairūs, todėl kiekvieną kartą labai svarbu kreiptis į patyrusį meistrą, kad jis nustatytų, koks yra gedimas ir patartų, ką daryti. Tuomet kyla klausimas, kur rasti patyrusį meistrą? Iphone remontas atliekamas ne tik didžiuosiuose, bet ir mažuosiuose miestuose, tačiau patartina kreiptis tik į įmones, kurios veikia didesniuose miestuose. Tiesa ta, jog iphone yra brangūs telefonai, todėl mažų miestų gyventojai dažnai jų neįperka, kadangi vidutinis atlyginimas mažame mieste yra kur kas mažesnis, nei, pavyzdžiui, Vilniuje. Todėl ne paslaptis, kad sostinės meistrai ne tik turi daugiau patirties tvarkydami iphone telefonus, bet ir visas reikiamas naujausias detales. Tad jei norite, kad telefonai būtų sutvarkyti profesionaliai, ieškokite meistrų didžiuosiuose miestuose.

Ar iphone remontas brangesnis?

Iphone telefonai kainuoja brangiau, todėl daugelis nusiteikia, kad ir telefonų remontas bus brangesnis. Tačiau tai priklauso nuo situacijos. Jei telefonui bus reikalinga tik diagnostika ir keli darbai, neprireikus jokių naujų detalių, tuomet kaina turbūt bus panaši, kaip ir kitų telefonų remonto. Visgi, jeigu reikės naujų detalių, tuomet kaina gali būti brangesnė, jei bus naudojami originalūs gaminiai. Tačiau tai nereiškia, kad turite vengti rinktis originalias detales. Jei pasirinksite ne originalias detales, o padirbtus gaminius, tuomet, deja, neturėsite galimybės susigrąžinti įprastai veikiančio telefono. Jo kokybė bus pažeista ir su laiku jis tik dar labiau susidėvės.

Kaip pasirinkti meistrą?

Meistro pasirinkimas turėtų būti atidus, kadangi rinkoje yra ne tik profesionalių, bet ir pradžiamokslių meistrų, kurie neturi nei žinių, nei patirties, kad kokybiškai atliktų darbus. Rinkitės atidžiai, kad galėtumėte ne tik susipažinti su skirtingais meistrais, bet ir atrastumėte tą, kuris supažindins su telefono gedimais ir patars, ką daryti.