16 liepos, 2024
1. oro kondicionierius

Kad jūsų namuose ar bute visada būtų optimalus mikroklimatas, laikas pagalvoti apie oro kondicionieriaus įrengimą.

Ir čia svarbu teisingai apskaičiuoti patalpos plotą. Ferroli svetainėje pateikiamas didelis oro kondicionierių asortimentas. Jums patogiu metu galite apsilankyti svetainėje ir išnagrinėti pasiūlymus, palyginti charakteristikas ir kainą, išsirinkti modelį, kuris optimaliai atitiks jūsų namų plotą. 

Oro kondicionieriaus įrengimo privalumai

Buitiniai oro kondicionieriai yra labai populiarūs. Iš akivaizdžių jų įrengimo privalumų galima drąsiai išskirti:

 • praktiškai tylų veikimą;
 • galingumo įvairovė;
 • galimybę vėsinti arba šildyti patalpą dėl šiuolaikinių modelių vertingo funkcionalumo – galimos papildomos oro jonizacijos ir turbo režimo galimybės. 

Renkantis oro kondicionieriaus modelį svarbu nustatyti įrenginio galią. Ir čia svarbus patalpos, kurioje jis bus įrengtas, plotas. 

Galingumo apskaičiavimas – naudingos rekomendacijos

Kaip apskaičiuoti oro kondicionieriaus galią pagal patalpos plotą – aktualus klausimas tiems, kurie nusprendė įsigyti oro kondicionierių savo namui ar butui.

Čia jums padės naudingos rekomendacijos:

 1. Apytiksliams skaičiavimams galite naudoti naudingą formulę – bendras namo ar buto plotas dalijamas iš dešimties. Gautas rezultatas suapvalinamas. Taip suprasite, kokio oro kondicionieriaus jums reikia. 
 2. Skaičiavimams galima naudoti internetinę skaičiuoklę. 
 3. Oro kondicionieriaus našumas apibrėžiamas kaip visų į patalpą patenkančių šilumos rūšių suma. 

Apskaičiuoti patalpos oro kondicionieriaus našumą galima lengvai, susumavus visas į patalpą patenkančias šilumos rūšis. Tai apima šilumą, sklindančią nuo langų, sienų, lubų, šilumą, sklindančią nuo žmonių, ir šilumą, gaunamą iš elektros prietaisų. 

Našumo tipai ir jų ypatumai

Oro kondicionieriaus galia butui parenkama atsižvelgiant į galios rūšis, kurios nurodytos buitinių oro kondicionierių modelių parametruose. Čia būtina pabrėžti pagrindinius galios tipus:

 • vėsinimo galia – vėsinimo pajėgumas;
 • šildymo galia – šilumos galia;
 • sunaudojama elektros energija taip pat yra reikšminga. 

Norint nepermokėti už elektros energiją, svarbu atsižvelgti į energijos vartojimo efektyvumą. Šis parametras parodo, kiek ekonomiškas yra oro kondicionieriaus modelis. 

Svetainėje e-ferroli galite susipažinti su specialiais pasiūlymais, išstudijuoti geriausių modelių asortimentą ir apsispręsti dėl savo pasirinkimo. Po to belieka pateikti užsakymą ir viską gauti su greitu ir saugiu pristatymu. 

Pagrindiniai oro kondicionieriaus jūsų namams pasirinkimo kriterijai

Kad oro kondicionierius jūsų namuose veiktų kuo efektyviau, rinkdamiesi turėtumėte atsižvelgti į šiuos kriterijus:

 • nekilnojamojo turto tipą;
 • patalpos konstrukcines savybes – čia svarbu, ar yra langai ir durys, taip pat grindų ir lubų aukštis;
 • namuose gyvenančių žmonių skaičių, taip pat įrangą. 

Namo oro kondicionieriaus galia lemia oro kondicionieriaus modelio vėsinimo pajėgumą. 

Kad nesuklystumėte rinkdamiesi ir teisingai išsirinktumėte kondicionierių savo namui ar butui, yra galimybė pasikonsultuoti su ekspertais, paskambinus telefonu. Jums kompetentingai atsakys į iškilusius klausimus ir padės išsirinkti modelį, kuris jūsų namuose atliks savo funkciją ir daugelį metų tarnaus ištikimai ir teisingai, be gedimų. Be to, gausite daug naudingų rekomendacijų.